Liberty Direct Ubezpieczenie OC AC

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Ubezpieczenia OC i AC w Liberty Direct

Nazwa Liberty Direct znana jest już osobom ubezpieczającym swoje pojazdy. W ofercie firmy znajdziemy zarówno podstawowe ubezpieczenie OC, ubezpieczenia AC oraz specjalne pakiety w postaci mini assistance (popularne Mini AC), Premium Assistance czy NNW.

O czym warto wspomnieć na samym początku a może to zainteresować osoby szukające nowego ubezpieczyciela dla swojego nowego samochodu (czy też obecnego) to dodatkowe 5% zniżki przy zakupie polisy przez internet. Ponadto jeśli do tej pory nie wykupywaliśmy ubezpieczenia AC, to jeśli właśnie kupiliśmy nowy samochód i chcemy wykupić takie ubezpieczenie, w Liberty Direct możemy uzyskać dodatkowe zniżki które zostaną przeniesione z naszego dotychczasowego ubezpieczenia OC.

Ubezpieczenie OC w Liberty Direct – to podstawowe i obowiązkowe ubezpieczenie OC charakteryzuje się sprawną i profesjonalną likwidacją szkód oraz możliwością rozłożenia płatności składki oc na 2 półroczne raty.

Ubezpieczenie OC z Mini Assistance w Liberty Direct – tu dodatkowo mamy serwis assistance w ramach którego otrzymujemy holowanie pojazdów które brały udział w stłuczce czy wypadku

Ubezpieczenie AC Standard w Liberty Direct – jest to szeroki zakres ubezpieczenia znany popularnie jako Autocasco które może obejmować zarówno szkody które powstały w wyniku zniszczenia czy utraty pojazdu jak i jego wyposażenia, powstałe w wyniku wypadków drogowych, zniszczenia dokonane przez osoby trzecie, kradzieży pojazdu czy przez warunki atmosferyczne takie jak grad, burze, wichury, pożary.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Witam, Pracuje na teacie w Czechach, firma placi za mnie pelne uziepieczenze spoleczne, chcialbym jednak otworzyc firme z zona , obecnie oplacam zonie minimaplen ubezpieczenie 1080 CZK to chyba tylko zdrowotne, jakich stawek ubezpieczen nalezy sie spodziewac dla mmnie dodatkowo i dla zony ?Drugie pytanie dotyczy podatku dochodowego, spodziewam sie straty w pierwszym okresie dzialalnosci, czy strata ta moze byc odliczona od dochodow uzyskanych na etacie ?Beda zoobowiazany za pomoc

Oceń:*