Lendup.pl Pożyczka Online bez wychodzenia z domu

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Co raz więcej firm wchodzi na rynek pożyczek internetowych. Jedną z nowych takich propozycji jest oferta Lendup.pl. Za ich pośrednictwem dostępna jest błyskawiczna pożyczka online. Bez wychodzenia z domu w wysokości nawet do 15 000 zł.

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że Lendup to całkowicie nowa firma na rynku pożyczek pozabankowych. No i rzeczywiście tak jest, bo marka jest całkowicie nowa. Jednak nowa na pewno nie jest firma, pod skrzydłami której działa Lendup.

Błyskawiczna pożyczka online od Lendup.pl

Lendup.pl to tak na prawdę nowy brand stworzony przez znaną nam firmę Profi Credit. To obok Providenta jedna z najstarszych firm pożyczkowych działających w Polsce. Nic zatem dziwnego że Profi Credit zdecydowała się na wprowadzenie na polski rynek całkowicie nowej marki. Udzielającej pożyczki online bez wychodzenia z domu. Wiadomo że wcześniej taką taktykę udzielania pożyczek online, zaczęły praktykować również inne firmy, działające w sektorze pożyczek pozabankowych.

Przyjrzyjmy się zatem bliżej, co ciekawego ma nam do zaoferowania Lendup. Są to pożyczki udzielane całkowicie drogą internetową. A więc do ich uzyskania nie jest konieczne spotkanie z konsultantem, jak w przypadku pożyczek udzielanych przez Profi Credit. W sytuacji jednak, jeśli firma będzie miała wątpliwości co do tego, czy może nam udzielić pożyczki online. Wtedy może zostać nam zaproponowana opcja pożyczki offline. Z takiej oferty oczywiście będziemy mogli, ale nie będziemy musieli korzystać, jeśli oferta nie będzie sprostała naszym oczekiwaniom.

Do 15 000 zł nawet w 16 minut

Zaskakiwać na pewno może oferta firmy. Mówiąca o tym że pożyczka może trafić do nas, nawet w ciągu 16 minut od momentu złożenia wniosku o pożyczkę przez internet. Według firmy, tyle czasu zazwyczaj wystarcza, aby wypełnić formularz, podjąć decyzję o udzieleniu pożyczki. A następnie zlecić wypłatę pieniędzy na konto pożyczkobiorcy. Nie próbowaliśmy, ale jeśli faktycznie uda Wam się w tak szybkim czasie uzyskać za pośrednictwem Lendup.pl pożyczkę, to liczymy że podzielicie się tą informacją z nami w komentarzu. Faktem jest jednak, że firm używa do realizacji przelewów natychmiastowych. Dzięki czemu pożyczka może zostać nam dostarczona w błyskawicznym czasie, również z weekendy i święta.

Za pośrednictwem firmy mamy możliwość uzyskania pożyczki ratalnej w wysokości do 15 000 zł. Minimalny okres trwania spłaty pożyczki wynosi 6 miesięcy, a maksymalny 48 miesięcy.

Jak otrzymać pożyczkę w Lendup.pl?

Pierwszy krok to oczywiście złożenie wniosku o pożyczkę online. Na pierwszej stronie wystarczy podanie interesujące nas kwoty pożyczki, imienia, numeru telefonu oraz informacji na co chcemy wydać pieniądze. Możemy tu zaznaczyć jedną z gotowych opcji. Jak choćby: sprzęt rtv/agd, remont, samochód, wypoczynek, wydatki bieżące lub inny cel. Niestety na tym etapie nie poznamy informacji o kosztach pożyczki. Podobnych informacji nie uzyskamy również po przejściu na kolejną stronę, na której powinniśmy wprowadzić pozostałe dane identyfikacyjne. Możemy jednak zapoznać się z przykładem reprezentatywnym pożyczki, który znajdziecie powyżej. Został on określony jednak dla pożyczki z długim 36-miesięcznym okresem spłaty, co ma niestety wpływ na niemały koszt pożyczki.

Do uzyskania pożyczki ratalnej online bez wychodzenia z domu w Lendup.pl wystarczy posiadanie ukończonych 18 lat i dowodu osobistego. Firma nie wymaga przedstawiania dodatkowych zaświadczeń o zatrudnieniu lub uzyskiwanych dochodach.

Czytaj również

Oceń: