KwikMoney

- szybkie pożyczki od ręki

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

KwikMoney to kolejna nowa marka pożyczkowa na polskim rynku. Oferuje szybkie pożyczki od ręki, ze spłatą w ratach miesięcznych, które możemy rozłożyć zarówno na krótki jak i dłuższy okres czasu.

Na samym początku warto wspomnieć, kto kryje się pod marką Kwikmoney, a jest nią FinGO Capital S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grochowska 152 lok.3. Firma w założeniu specjalizuje się w udzielaniu pożyczek internetowych, w przypadku których nie jest konieczne odwiedzanie placówki. Pożyczkę w KwikMoney mamy możliwość uzyskania całkowicie przez internet z każdego zakątka Polski i bez wychodzenia z domu.

Szybkie Pożyczki od ręki na okres od 2 do 12 miesięcy

KwikMoney opinie

KwikMoney oferuje pożyczki na bardzo jasnych i przejrzystych zasadach. Możemy uzyskać z ich pomocą zarówno pożyczki z bardzo krótkim okresem spłaty np. na 2 czy 3 miesiące, jak również pożyczki udzielane z maksymalnym 12-miesięcznym okresem spłaty. W zależności od tego jakiej pożyczki potrzebujemy oraz na jak długo planujemy okres spłaty, możemy zapoznać się z orientacyjnym kosztem pożyczki jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę. Posłuży nam do tego celu kalkulator pożyczkowy zamieszczony na stronie internetowej. Maksymalną kwotą pożyczek dostępnych za pośrednictwem KwikMoney jest kwota 10 000 zł.

Kto może się ubiegać o pożyczkę w KwikMoney?

Warunkiem uzyskania pożyczki w firmie jest posiadanie ukończonego 21 roku życia oraz wiek do 70 lat. Ponadto należy posiadać polskie obywatelstwo oraz aktywny rachunek bankowy. Choć firma nie wymaga posiadania historii kredytowej w BIK, to udziela pożyczek wyłącznie osobom wiarygodnym finansowo. A więc takim które nie są osobami zadłużonymi, a dane ich widoczne są w bazach i rejestrach dłużników. Do uzyskania nie są wymagane żadne dodatkowe dokumenty poza dowodem osobistym. Dodatkowa weryfikacja pożyczkobiorcy przeprowadzana jest przez Kontomatik, dzięki czemu nie jest konieczne wykonywanie przelewu weryfikacyjnego z rachunku bankowego.

Wniosek o pożyczkę w KwikMoney można złożyć o każdej porze dnia i nocy. Należy jednak pamiętać że firma analizuje wnioski w dni robocze od poniedziałku do piątu od 8.00 do 16.00.

Czytaj również

Oceń: