Kredyt w rachunku bieżącym Citi Handlowy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Kredyt w rachunku bieżącym Citi Handlowy Kredyt w rachunku bieżącym idealnie sprawdza się w przypadku osób prowadzących własne firmy. W ramach oferty banku Citi Handlowy mamy możliwość uzyskania kredytu w rachunku bieżącym w wysokości nawet do 150 tysięcy złotych.

Jeżeli prowadzimy własną firmę a zależy nam na pozyskaniu dodatkowych środków na jej rozwój czy dodatkowe inwestycje, możemy skorzystać z szeregu rozwiązań finansowych. Jednym z takich rozwiązań jest kredyt w rachunku bieżącym. Takie rozwiązanie oferuje większość banków, w tym również bank Citi Handlowy.

O zaletach posiadania kredytu odnawialnego w rachunku firmowym, pisaliśmy już na łamach odrębnego artykułu. Limit taki umożliwia nam korzystanie z dodatkowych pieniędzy w każdej dowolnej chwili. Nie musimy składać dodatkowych wniosków ani przedstawiać aktualnych dokumentów finansowych. Dodatkowe pieniądze będą w naszym zasięgu przez cały okrągły rok (z możliwością odnowienia). Będziemy mogli z nich skorzystać na wiele różnych sposobów – wysyłając przelew, opłacając składkę ZUS czy wypłacając potrzebne pieniądze z bankomatu. Nie da się ukryć, że takie rozwiązanie w przypadku osób prowadzących własną działalność sprawdza się doskonale. Dzięki niemu możemy zachować stałą płynność finansową, nawet w tych trudniejszych momentach, gdy musimy opłacić większy podatek czy nasz kontrahent nie rozliczy się z nami na czas.

Kredyt w rachunku firmowym na dowolny cel

Oferta banku Citi Handlowy umożliwia uzyskanie kredytu na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością firmy. W zależności od oceny i zdolności kredytowej, mamy możliwość uzyskania nawet do 150 000 zł. Wymogiem jest prowadzenie zarejestrowanej firmy na terenie Polski od przynajmniej 12 miesięcy. Kredyt w rachunku bieżącym w Citi Handlowy mamy możliwość uzyskania całkowicie zdalnie i bez odwiedzania placówki. Wystarczy wypełnienie wniosku online a umowę podpiszemy podczas wizyty kuriera w naszej firmie. Bank nie wymaga również przedstawiania faktur, biznesplanów oraz dodatkowych zabezpieczeń.

Co będzie nam potrzebne aby uzyskać Kredyt w rachunku firmowym w banku Citi Handlowy? Niezbędnym dokumentem w tym przypadku będzie dowód osobisty, rozliczenie PIT na rok ubiegły oraz informacje o miesięcznych wpływach na rachunek firmowy za ostatnie 6 miesięcy. Jeżeli nie posiadasz rachunku firmowego w Citi, będziesz mógł go otworzyć wraz z uruchomieniem kredytu bez składania dodatkowych wniosków i przedstawiania dokumentów. Z tabelą i opłat prowizji produktów kredytowych dla klientów firmowych, możesz zapoznać się przed złożeniem wniosku o uruchomienie kredytu w rachunku firmowym.

Czytaj również

Oceń:*