Kredyt konsolidacyjny T-Mobile

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

4 udostępnij na FB
Kredyt konsolidacyjny T-Mobile Usługa konsolidacji kredytów dostępna w T-Mobile Usługi Bankowe

Ta propozycja powinna zainteresować te osoby które spłacają jednocześnie kilka kredytów jednocześnie i dotyczy to nie tylko kredytów gotówkowych ale również kredytów samochodowych, limitów w koncie czy zadłużeń na karcie kredytowej. Wszystkie z tych zobowiązań możemy połączyć w jedną całość i otrzymać dzięki temu jedną niższą ratę. Jedną z takich propozycji znajdziemy w T-Mobile Usługi bankowe.

Znamy wiele takich przypadków kiedy osoby biorą na swoje barki zbyt duże obciążenia finansowe – mieszkanie na kredyt, samochód na kredyt, zakupy na kartę kredytową. Wszystko to jednak trzeba kiedyś spłacić a jak długo można żyć mając na sobie tak duże obciążenia finansowe?

Konsolidacja kredytów w T-Mobile Usługi Bankowe

Na szczęście istnieje coś takiego jak konsolidacja kredytów dzięki czemu możemy wszystkie z tych zobowiązań ze sobą połączyć i nie ważne że pochodzą one z różnych banków. Wszystkie z nich można połączyć w ramach kredytu konsolidacyjnego – wydłuży nam się co prawda okres spłaty (maksymalnie do 10 lat) ale zyskamy dzięki temu znacznie niższą ratę.

Warto wspomnieć że kredyt konsolidacyjny czy refinansowany może pokryć nasze wszystkie obecne zobowiązania ale możemy też otrzymać w ramach tego kredytu dodatkową kwotę, którą będziemy mogli przeznaczyć na dowolny cel.

Jakie zobowiązania możemy połączyć w ramach kredytu konsolidacyjnego T-Mobile? Może to być kredyt gotówkowy, limit w koncie jak również karta kredytowa.

Czytaj również

4 Opinie
  1. Wydaje mi się że taki kredyt konsolidacyjny to najbardziej rozsądna opcja jeśli mamy kilka różnych zobowiązań bankowych na koncie i nie dajemy sobie już rady ze spłacaniem każdej z rat. To znacznie poprawi nam komfort życiowy, bo nie dość że będziemy spłacać tylko jedną ratę, to jeszcze obniży nam się jej łączna wysokość. I nie prawda że w ramach takiej konsolidacji można nie można dodatkowo uzyskać gotówki na spłatę innych zobowiązań np. opóźnionych rachunków czy innych pożyczek mp. chwilówek. Bank w ramach kredytu konsolidacyjnego jest w stanie zaproponować dodatkowe pieniądze, które można przeznaczyć na dowolny cel. I to właśnie ten dodatkowy zastrzyk gotówki pozwala spłacać inne zobowiązania finansowe , jakie mamy wobec innych instytucji.

  2. Z tego co wiem w ramach takiego kredytu konsolidacyjnego można już uzyskać kredyt na spłatę chwilówek, tylko nie wiem na jakich zasadach się to odbywa. Trzeba przy tym posiadać pozytywną historię kredytową w BIK?

    • Tak trzeba, bez tego możesz mieć problem, z uzyskaniem kredytu konsolidacyjnego w banku. A wracając jeszcze do oferty T-Mobile, trzeba zaznaczyć że aktualnie obok Alior banku oferuje najwyższą kwotę takiego kredytu.

      • Nie tylko, w Santanderze dają nawet do 230 000 zł w ramach takiego kredytu. Oczywiście kwota kwocie nie równa, ponieważ do uzyskania dużego kredytu konsolidacyjnego konieczna jest odpowiednia zdolność kredytowa. A jak wiadomo, ta w każdym bank można zostać inaczej wyliczona.

Oceń:*