Kredyt gotówkowy w Plus Banku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

6 udostępnij na FB

Z czym kojarzy się Wam nazwa Plus? Oczywiście tak, z popularną siecią komórkową. Która kiedyś, wraz z Ideą (później Orange) oraz Erą (później T-Mobile) była głównym graczem na rynku telekomunikacji bezprzewodowej. Plus Bank to jednak kompletnie inna oferta związana z usługami bankowymi. Która wyrosła na bazie Invest-Bank. Nie będę jednak dzisiaj wspominać o wszystkich usługach jakie oferują a skupię się na ofercie kredytu gotówkowego Plus Banku.

W ofercie Plus Banku znajdziemy zarówno małe kredyty (już od 800 zł) jak i wysokie kredyty gotówkowe. Których maksymalna kwota może sięgać nawet 150 000 zł. Jeżeli interesuje nas uzyskanie większej kwoty kredytu, to w Plus Banku mamy możliwość wystąpienia o kredyt wspólnie z innym członkiem rodziny. Czy też nawet osobą z nami nie spokrewnioną. W takim przypadku oba dochody są sumowane i mamy szansę otrzymania wyższej kwoty kredytu.

W przypadku jednak jeśli chcielibyśmy uzyskać mniejszą kwotę kredytu, to minimalny dochód jaki jest akceptowany przez bank to 850 zł netto. Okres spłaty kredytu gotówkowego w Plus Banku może wynosić od 3 do nawet 120 miesięcy.

Dokumenty do kredytu w Plus Banku

Jakie dokumenty będą wymagane aby uzyskać kredyt gotówkowy w Plus banku? Oczywiście dowód osobisty a ponadto zaświadczenie o wysokości dochodów. A w przypadku wyższych kwot – oświadczenie poręczyciela. Bank akceptuje dochody uzyskiwane z tytułu umowy na czas określony i nieokreślony (min. 3 miesięczny okres zatrudnienia). Dochody z renty i emerytury, wynajmu nieruchomości czy prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Kredyt na dowolny cel – przeznaczenie kredytu może być dowolne. A więc bez znaczenia czy zamierzamy przeznaczyć uzyskaną gotówkę na spłatę zaległych rachunków, kupno mebli do salonu, remont mieszkania czy świąteczne zakupy. Ponadto sami możemy zdecydować o tym w jakim dniu miesiąca będziemy płacić ratę.

Sprawdzenie zdolności kredytowej – na stronie Plus banku mamy możliwość sprawdzenia jaką kwotę kredytu będziemy mieli szansę uzyskać. Wystarczy że wskażemy, jaka kwota kredytu z jakim okresem spłaty nas interesuje. Ponadto jaki posiadamy dochód miesięczny. Jakie mamy wydatki związane z prowadzeniem gospodarstwa, oraz miesięczne obciążenia związane z innymi zaciągniętymi kredytami czy zadłużeniem na karcie kredytowej. Podając wszystkie te informacje, otrzymamy maksymalną kwotę kredytu gotówkowego o jaką możemy złożyć wniosek.

Czytaj również

6 Comments
 1. Zastanawiałem się, czy warto wybrać kredyt w Plus Banku dlatego szukałem na ten temat, jak najwięcej opinii. Plus Bank pożyczka okazała się naprawdę korzystna. Byłem zaskoczony!

  (5/5)
 2. Nie miałem pojęcia, że można wziąć kredyt w Plusie. Ciekawe czy lepiej traktują stałych Klientów, bo jestem w tej sieci chyba od 8 lat 🙂

  (5/5)
 3. Nie wiedziałem, że w Plusie można dostać kredyt. Plus do tej pory kojarzył mi się tylko z telefonią komórkową. Bardzo ciekawe informacje! Ciekawe czy lepiej traktują stałych Klientów, bo ja mam konto w Plusie już dobre kilka lat

  (5/5)
 4. Dla mnie takie rozwiązania są jak najbardziej na tak – myślę, że dla młodej osoby (bez historii kredytowej) będzie to strzał w dziesiątkę. No i z tego, co czytam w przypadku Kredyt Plus na Kartę można ze sobą wziąć innego członka rodziny, więc to też na plus – bo nie zawsze coś takiego uznają.

  (5/5)
 5. Kto by pomyślał, że dożyjemy takich czasów, że Plus Bank Kredyt będzie na wyciągnięcie ręki 😛 Nie wiem tylko, czy można im w 100% ufać i spłacanie kredytu nie przyniesie więcej szkody, niż pożytku. No ale trzeba mieć nadzieję, że grają uczciwie.

  (5/5)
 6. Wow, Plus Bank 24 zaskoczył mnie szybkością dostarczenia do mnie pieniędzy. Myślałem, że będą to 1-2 dni robocze, ale kilka godzin wystarczyło aby załatwić całą sprawę. Była potrzeba to są pieniądze, teraz tylko szybka spłata i będzie z głowy 🙂

  (5/5)

Oceń:

 • kredyt gotówkowy plus bank
 • pożyczka plus bank
 • kredyt w plus banku
 • kredyt plus opinie
 • kredyt w plusie
 • pożyczka plus bank
 • plus bank pożyczka
 • plus bank opinie
 • plus bank kredyty
 • plus bank kredyt opinie
 • plus bank kredyt
 • kredyt w plus na karte