Kredyt gotówkowy w Plus Banku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

3 udostępnij na FB
Plus Bank posiada w swojej ofercie szeroką ofertę kredytów gotówkowych od 800 zł do nawet 150 000 zł z wygodnym okresem spłaty mogącym sięgać od 3 do 120 miesięcy.

Z czym kojarzy się Wam nazwa Plus? Oczywiście tak, z popularną siecią komórkową która kiedyś wraz z Ideą (później Orange) oraz Erą (później T-Mobile) była głównym graczem na rynku telekomunikacji bezprzewodowej. Plus Bank to jednak kompletnie inna oferta związana z usługami bankowymi, która wyrosła na bazie Invest-Bank. Nie będę jednak dzisiaj wspominać o wszystkich usługach jakie oferują a skupię się na ofercie kredytu gotówkowego Plus Banku.

W ofercie Plus Banku znajdziemy zarówno małe kredyty (już od 800 zł) jak i wysokie kredyty gotówkowe, których maksymalna kwota może sięgać nawet 150 000 zł. Jeżeli interesuje nas uzyskanie większej kwoty kredytu to w Plus Banku mamy możliwość wystąpienia o kredyt wspólnie z innym członkiem rodziny czy też nawet osobą z nami nie spokrewnioną. W takim przypadku oba dochody są sumowane i mamy szansę otrzymania wyższej kwoty kredytu.

W przypadku jednak jeśli chcielibyśmy uzyskać mniejszą kwotę kredytu to minimalny dochód jaki jest akceptowany przez bank to 850 zł netto. Okres spłaty kredytu gotówkowego w Plus Banku może wynosić od 3 do nawet 120 miesięcy.

Dokumenty do kredytu w Plus Banku

Jakie dokumenty będą wymagane aby uzyskać kredyt gotówkowy w Plus banku? Oczywiście dowód osobisty a ponadto zaświadczenie o wysokości dochodów a w przypadku wyższych kwot oświadczenie poręczyciela. Bank akceptuje dochody uzyskiwane z tytułu umowy na czas określony i nieokreślony (min. 3 miesięczny okres zatrudnienia). Dochody z renty i emerytury, wynajmu nieruchomości czy prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Kredyt na dowolny cel – przeznaczenie kredytu może być dowolne. A więc bez znaczenia czy zamierzamy przeznaczyć uzyskaną gotówkę na spłatę zaległych rachunków, kupno mebli do salonu, remont mieszkania czy świąteczne zakupy. Ponadto sami możemy zdecydować o tym w jakim dniu miesiąca będziemy płacić ratę.

Sprawdzenie zdolności kredytowej – na stronie Plus banku mamy możliwość sprawdzenia jaką kwotę kredytu będziemy mieli szansę uzyskać. Wystarczy że wskażemy jaka kwota kredytu z jakim okresem spłaty nas interesuje. Ponadto jaki posiadamy dochód miesięczny i jakie mamy wydatki związane z prowadzeniem gospodarstwa oraz miesięczne obciążenia związane z innymi zaciągniętymi kredytami czy zadłużeniem na karcie kredytowej. Podając wszystkie te informacje otrzymamy maksymalną kwotę kredytu gotówkowego o jaką możemy złożyć wniosek.

Czytaj również

3 Opinie
  1. Zastanawiałem się, czy warto wybrać kredyt w Plus Banku dlatego szukałem na ten temat, jak najwięcej opinii. Plus Bank pożyczka okazała się naprawdę korzystna. Byłem zaskoczony!

    (5/5)
  2. Nie miałem pojęcia, że można wziąć kredyt w Plusie. Ciekawe czy lepiej traktują stałych Klientów, bo jestem w tej sieci chyba od 8 lat 🙂

    (5/5)
  3. Nie wiedziałem, że w Plusie można dostać kredyt. Plus do tej pory kojarzył mi się tylko z telefonią komórkową. Bardzo ciekawe informacje! Ciekawe czy lepiej traktują stałych Klientów, bo ja mam konto w Plusie już dobre kilka lat

    (5/5)
Oceń:*