Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Kredyt Gotówkowy z szybką spłatą

Sprawdzamy w których bankach dostępna jest pożyczka lub kredyt gotówkowy z szybką spłatą, w trzech, czterech lub 6 miesięcznych ratach.

Wiadomo że pożyczanie najbardziej opłacalne jest wtedy, gdy sięgamy po taką dodatkową gotówkę w banku a więc pożyczamy ją ze sprawdzonego źródła. Jeśli zależy nam na niskich kosztach pożyczki, powinniśmy również wybrać najkrótszy możliwy okres spłaty. Tutaj najlepiej sprawdzi się bankowy kredyt gotówkowy z szybką spłatą a więc z 3, 4 lub 6 miesięcznym okresem spłaty.

W przypadku kredytów gotówkowych możemy wybrać dowolny okres spłaty, nawet taki sięgający 10 lat. Takie kredyty choć bardzo chętnie udzielane przez banki, charakteryzują się wysokimi kosztami, które trzeba ponieść. Na najmniejsze koszty kredytu w banku, będziemy mogli liczyć wtedy, jeśli zdecydujemy się wybrać najkrótszy spośród możliwych okresów spłaty. Co prawda rata takiego kredytu będzie wyższa, ale dzięki temu kredyt spłacimy szybciej i poniesiemy ze swojej strony mniejsze koszta.

Kredyt Gotówkowy z szybką spłatą na kilka rat miesięcznych

Banki raczej nie chętnie udzielają kredytów gotówkowych z szybką spłatą, stąd duże pole do popisu mają w tej kwestii firmy udzielające chwilówek. W banku najkrótszy możliwy okres spłaty jaki spotkałem wynosi 3 miesiące. W większości banków jest to jednak albo okres czterech albo 6-ciu miesięcznych rat. W dzisiejszym materiale postanowiłem skupić się na wybranych bankach, które mogą zaproponować nam kredyt gotówkowy z szybką spłatą, z okresem spłaty nie dłuższym jak 6 miesięcy.

Oczywiście musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nie wszystkim osobom banki mogą zaproponować kredyt spłacany w kilku miesięcznych ratach. Wszystko uzależnione jest od tego, jakiej kwoty kredytu poszukujemy oraz jaką posiadamy zdolność kredytową. Dla przykładu, nie każda osoba będzie w stanie spłacić kredyt w wysokości 3000 zł w 3 miesięcznych ratach. Do tego jest potrzebna odpowiednia zdolność a więc odpowiednio wysoki dochód.

1. EUROBANK – kredyt na 3 miesiące

Bank w którym znalazłem chyba najkrótszy możliwy okres spłaty kredytu to Eurobank. W tym banku kredyt gotówkowy możemy uzyskać ze spłatą w 3 miesięcznych ratach. Za jego pośrednictwem pożyczymy zarówno małą pożyczkę w wysokości 500 zł, jak również większe kwoty kredytów sięgających kwoty nawet 120 000 zł. Oczywiście tak dużej kwoty, zarówno Eurobank jak również żaden inny bank nie pożyczy nam na tak krótko. Dzięki dostępnemu na stronie banku kalkulatorowi, po wprowadzeniu kwoty interesującego nas kredytu oraz okresu spłaty, będziemy mogli obliczyć jaka będzie wysokość raty kredytu.

2. GETIN BANK / IKREDYT

Jeżeli będziemy szukać kredytu z 3 miesięcznym okresem spłaty, to poza Eurobankiem znajdziemy go również w Getin Banku. Co więcej, za pośrednictwem tego banku będziemy mieli szansę uzyskania kredytu całkowicie przez internet. Tą drogą udzielane są jednak wyłącznie kredyty w wysokości nie przekraczającej kwoty 10 000 zł. Warto również odnotować że Getin należy do tych banków w których kredyt możemy uzyskać już w wieku 18 lat, co nie zdarza się często w przypadku banków. Dodatkowe dokumenty wymagane przy kredycie w postaci dowodu czy zaświadczenia o dochodach możemy przesłać elektronicznie w postaci skanu lub zdjęcia.

3. PKO Bank Polski – Mini Ratka

W zestawieniu banków udzielających kredyt gotówkowy z szybką spłatą nie mogłoby zabraknąć chyba najbardziej popularnego krajowego banku a mianowicie PKO Bank Polski. W tym banku również otrzymacie kredyt z 3-miesięcznym okresem spłaty a więc taki którego spłatę można rozłożyć na 3 miesięczne raty. Kredyt w ramach oferty Mini Ratka udzielany jest na dowolny cel a pełna kwota kredytu może nam zostać wypłacona jeszcze w tym samym dniu w którym złożyliśmy wniosek o kredyt gotówkowy. Do uzyskania pożyczki gotówkowej w PKO nie jest wymagane posiadanie rachunku w PKO ani jego zakładanie.

4. INBANK – kredyt na 4 miesiace

Prawdziwa nowość w tym zestawieniu, która pojawiła się w tym roku wśród ofert bankowych. W odróżnieniu od pozostałych ofert uwzględnionych w tym artykule, Inbank należy do banków całkowicie internetowych. Oznacza to że kredyt uzyskacie u nich bez wychodzenia z domu i całkowicie przez internet. Do uzyskania kredytu za ich pośrednictwem nie są również wymagane zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodach, a jedynie wyciąg z rachunku bankowego uwzględniający ostatnie 3 miesiące. Warto przyjrzeć się ofercie tego banku, szczególnie że zajął on w ostatnim czasie czołowe miejsca w różnego rodzaju rankingach przeprowadzonych przez niezależne portale internetowe, specjalizujące się w tematyce finansowej.

5. IGOTÓWKA – kredyt online na 6 miesięcy

I na koniec propozycja kredytu na 6 miesięcy a więc takiego który macie szanse otrzymać u większości banków. Oferta iGotówka wyróżnia się jednak tym na tle konkurencyjnych banków, że podobnie jak oferta Inbanku dostępna jest całkowicie online i bez konieczności ruszania się z miejsca zamieszkania. Na głównej stronie banku dostępne jest specjalne narzędzie, za pomocą którego w prosty i szybki sposób obliczycie jaka będzie wysokość raty kredytu, jeżeli interesującą nas kwotę kredytu będziecie chcieli spłacić w 6 miesięcznych ratach.

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*