Kredyt dla firm w BGŻ BNP Paribas

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Po dzisiejszym przedstawieniu karty kredytowej dla firm w Idea Banku, chciałem dzisiaj przybliżyć jeszcze jedną ofertę finansową. Która może zainteresować osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. Tym razem będzie to kredyt firmowy dostępny w banku BGŻ BNP Paribas.

Tani i szybki kredyt dla firm w BGŻ BNP Paribas

Konkretnie jest to kredyt gotówkowy ale oferowany firmom, czyli wszystkim osobom które prowadzą własną działalność. Kredyt firmowy będą mogły przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną firmą. Opcja ta niestety nie jest dostępna dla nowych firm, ponieważ minimalny okres prowadzenia działalności to 24 miesiące. W przypadku osób wykonujących wolny zawód ten minimalny okres wynosi 12 miesięcy.

Kwota kredytu firmowego dostępnego w ramach oferty BGŻ BNP Paribas jest stosunkowo wysoka i może wynosić nawet do 1,5 mln złotych z wygodnym okresem do spłaty.

Na co możemy przeznaczyć nieodnawialny kredyt gotówkowy? Może on zostać przeznaczony na bieżące potrzeby związane z prowadzoną działalnością. A więc np. otwarcie nowego punktu, kupno towaru czy produktów, jak również inne inwestycje w firmie.

Marża jaką proponuje nam BGŻ BNP Paribas to 4,5% z oprocentowaniem zmiennym opartym o WIBOR 3M. Decyzja kredytowa podjęta zostanie w ciągu 24 godzin, a potrzebne środki możemy mieć na swoim koncie nawet w ciągu 48 godzin. Kredyt będziemy spłacać w równych ratach kapitałowo-odsetkowych. Są one realizowane automatycznie z rachunku bieżącego firmy, ponieważ bank uruchamia kredyt w rachunku bieżącym banku.

Na sam koniec warto przypomnieć że taki kredyt może stanowić koszt uzyskania przychodu. Dokładniej precyzując prowizja i odsetki tego kredytu, dzięki czemu zmniejszy on podstawę opodatkowania przedsiębiorcy.

Czytaj również

Oceń: