Kredyt bankowy w Eurobanku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

3 udostępnij na FB
Kredyt gotówkowy EUROBANK

Osoby poszukujące kredytu bankowego na dowolny cel, mogą przyjrzeć się ofercie Eurobanku. Propozycja banku to kredyty dla osób szukających zarówno małych pożyczek już od 500 zł, jak również dla tych szukających wysokiej kwoty kredytu do 120 000 zł.

W przypadku mniejszych kwot kredytu, jak podkreśla bank możemy odebrać kredyt nawet podczas pierwszej wizyty w placówce i bez konieczności przedstawiania zaświadczeń (kredyt na oświadczenie). Dodatkowo osoby zależącym na wyższym kredycie a nie posiadającym odpowiednio wysokich dochodów do uzyskania takiego kredytu, mogą połączyć dochody z dowolnym członkiem rodziny dzięki czemu mogą wnioskować o wyższy kredyt.

W ramach udzielanych kredytów możemy skorzystać z ubezpieczenia kredytu zarówno od śmierci i trwałego inwalidztwa w ramach ubezpieczenia podstawowego jak również utraty pracy i czasowej niezdolności do pracy które obejmuje ubezpieczenie dodatkowe.

Kto może uzyskać kredyt bankowy w Eurobanku? Każda osoba posiadająca dowód osobisty oraz posiadająca źródło dochodu uzyskiwanego z tytułu umowy o pracę, emerytury, zasiłku przedemerytalnego, renty rodzinnej lub innej, działalności gospodarczej, zlecenia o dzieło, kontraktu menadżerskiego, umowy cywilno-prawnej oraz działalności rolniczej.

Jak uzyskać kredyt w Eurobanku? Pierwszym krokiem może być wypełnienie krótkiego wniosku o kredyt przez internet po którym skontaktuje się z nami pracownik Eurobanku. W kolejnym kroku wymagana będzie nasza wizyta w najbliższej placówce banku w celu przedstawiania dowodu osobistego i dokumentu potwierdzającego nasz dochód. Na jego podstawie doradca banku zbada naszą zdolność kredytową a następnie podpiszemy umowę o kredyt. Pożyczoną gotówkę możemy uzyskać od razu w placówce lub może ona zostać przelana na nasz rachunek osobisty.

Czytaj również

3 Opinie
  1. Miałem kredyt w Eurobanku i ogólnie nie miałem jakichkolwiek zastrzeżeń. Jeden minus jest taki, że założyli mi konto, na które miałem przelewać miesięczne raty kredytu. I albo zapomnieli mnie o to tym poinformować, albo to ja przez te 2 lata spłacania kredytu, o tym zapomniałem.

    No ale mniejsza o to, ponieważ Eurobank mógł mi o tym przypomnieć po upływie spłaty kredytu. Natomiast przypomnieli dopiero jakieś dwa lata później, gdy pieniądze które jeszcze pozostały na koncie z nadpłaconego kredytu, przestały wystarczać na pokrycie utrzymania rachunku.

  2. Teraz udzielają również pożyczki przez internet, przy których nie trzeba ani wychodzić z domu, ani też nie trzeba chodzić po placówkach żeby dograć formalności. Limit pożyczek udzielanych przez internet w Eurobanku to maksymalnie do 4000 zł, ale można korzystnie pożyczyć, po nie dużych kosztach.

  3. Już od 1 października 2019 roku Eurobank zostanie przejęty przez Bank Millenium, więc praktycznie już teraz biorąc kredyt bankowych w Eurobanku, tak na prawdę bierzemy kredyt w banku Millenium.

    (4/5)
Oceń:*