Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Kredyt bankowy w Eurobanku

Kredyt gotówkowy EUROBANK

Osoby poszukujące kredytu bankowego na dowolny cel, mogą przyjrzeć się ofercie Eurobanku. Propozycja banku to kredyty dla osób szukających zarówno małych pożyczek już od 500 zł, jak również dla tych szukających wysokiej kwoty kredytu do 120 000 zł.

W przypadku mniejszych kwot kredytu, jak podkreśla bank możemy odebrać kredyt nawet podczas pierwszej wizyty w placówce i bez konieczności przedstawiania zaświadczeń (kredyt na oświadczenie). Dodatkowo osoby zależącym na wyższym kredycie a nie posiadającym odpowiednio wysokich dochodów do uzyskania takiego kredytu, mogą połączyć dochody z dowolnym członkiem rodziny dzięki czemu mogą wnioskować o wyższy kredyt.

W ramach udzielanych kredytów możemy skorzystać z ubezpieczenia kredytu zarówno od śmierci i trwałego inwalidztwa w ramach ubezpieczenia podstawowego jak również utraty pracy i czasowej niezdolności do pracy które obejmuje ubezpieczenie dodatkowe.

Kto może uzyskać kredyt bankowy w Eurobanku? Każda osoba posiadająca dowód osobisty oraz posiadająca źródło dochodu uzyskiwanego z tytułu umowy o pracę, emerytury, zasiłku przedemerytalnego, renty rodzinnej lub innej, działalności gospodarczej, zlecenia o dzieło, kontraktu menadżerskiego, umowy cywilno-prawnej oraz działalności rolniczej.

Jak uzyskać kredyt w Eurobanku? Pierwszym krokiem może być wypełnienie krótkiego wniosku o kredyt przez internet po którym skontaktuje się z nami pracownik Eurobanku. W kolejnym kroku wymagana będzie nasza wizyta w najbliższej placówce banku w celu przedstawiania dowodu osobistego i dokumentu potwierdzającego nasz dochód. Na jego podstawie doradca banku zbada naszą zdolność kredytową a następnie podpiszemy umowę o kredyt. Pożyczoną gotówkę możemy uzyskać od razu w placówce lub może ona zostać przelana na nasz rachunek osobisty.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*