Konto Mobi dla młodych 18-26 w ING Bank Śląski

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Jeżeli jesteś osobą młodą, która ukończyła dopiero 18 lat i zastanawiasz się, w jakim banku założyć tanie w prowadzeniu konto bankowe, to mamy dla Ciebie pewną wskazówkę. Wśród kandydatów na takie konto, będzie bez wątpienia konto dla młodych Mobi 18‑26 w ING Banku Śląskim.

Jak nie sposób zauważyć, ta propozycja konta osobistego skierowana jest stricte do osób, które ukończyły 18 lat, a jednocześnie nie posiadają więcej niż 26 lat. Jeżeli należysz do grona takich osób, masz szansę założyć naprawdę tanie konto bankowe. Konto, które nie posiada opłaty za prowadzenie czy opłat za korzystanie z karty.

Konto Mobi z Moim ING – główne korzyści

Osoby młode chcą na ogół unikać dodatkowych opłat. Taką możliwość daje im również rachunek bankowy Mobi z Moim ING. Jest to bardzo korzystna oferta dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Czym konkretnie się charakteryzuje i jakie niesie za sobą korzyści? Oto tylko niektóre spośród nich:

  • Brak opłaty miesięcznej za prowadzenie rachunku.
  • Brak opłat miesięcznych za kartę debetową do konta
  • Przelewy internetowe i mobilne za 0 zł
  • Wypłaty w bankomatach ING i Planet Cash bez prowizji
  • Pierwsza wypłata w miesiącu w pozostałych bankomatach za 0 zł
  • Brak opłat za wypłaty z bankomatów za pośrednictwem BLIKa.

200 zł premii w promocji do konta

Aktualnie każdy klient otwierający rachunek osobisty Mobi z Moim ING, może otrzymać dodatkową premię w wysokości 200 zł. Poza założeniem rachunku, konieczne jest spełnienie określonych warunków, zgodnych z regulaminem promocji.

W tym celu konieczne jest wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych dowolną kartą wydaną do konta bądź też portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub przez BLIK. Drugą część premii możemy otrzymać wówczas, jeśli 3 ze wspomnianych 10 transakcji wykonamy BLIKIEM – płacąc za zakupy w sklepach internetowych. Ponadto niezbędne będzie również założenie min. jednego celu oszczędnościowego na OKO otwartym w ramach promocji i odłożeniu na nim min. 100 zł.

Konto Mobi dla młodych możesz założyć w 100% przez internet

Konto Mobi przez internet mamy możliwość założenia całkowicie drogą internetową. Jeżeli mamy pod ręką smartfon wyposażony w aparat fotograficzny, możemy założyć konto na selfie w aplikacji ING. Drugą metodą jest tradycyjne założenie konta przez stronę internetową banku.

Przed złożeniem wniosku o uruchomienie konta, powinniśmy przygotować dowód osobisty i telefon komórkowy. W trakcie zakładania rachunku niezbędne będzie przeprowadzenie dodatkowej weryfikacji tożsamości. Możemy ją wykonać za pomocą wspomnianego wcześniej selfie, za pomocą przelewu z innego banku, kurierem lub w najbliższej placówce bankowej ING. Potwierdzenie zawarcia umowy otrzymamy w wiadomości e-mail.

Czytaj również

Oceń: