Konto dla firm Meritum Bank

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Bezpłatne konto firmowe w Meritum Bank

Bardzo ciekawą propozycję dla firm szukających dla siebie rachunku firmowego posiada w swojej ofercie Meritum Bank. Mowa tu o koncie firmowym Meritum bez granic które posiada szereg bezpłatnych opcji począwszy od prowadzenia rachunku, kończąc ba bezpłatnych wypłatach z wszystkich bankomatów.

Jeszcze kilka lat temu wśród kont firmowych dominowały te w przypadku których za każdą możliwą rzecz trzeba było płacić – za miesięczne prowadzenie konta, za przelewy, za kartę wydaną do konta czy wypłaty z bankomatów. Obecnie ta sytuacja zmieniła się i to znacznie – choć nadal są banki u których prowadzenie konta wiąże się z nie małymi opłatami to na szczęście u większości banków znajdziemy oferty w ramach których większość operacji związanych z prowadzeniem mamy za 0 zł.

Do takich właśnie kont możemy zaliczyć konto dla firm Meritum Bez Granic w ramach którego całkowicie bezpłatnie będziemy mieli:
– 0 zł za miesięczne prowadzenie rachunku
– 0 zł za miesięczne prowadzenie rachunku pomocniczego
– bezpłatne przelewy do ZUS i US
– 20 bezpłatnych przelewów krajowych w miesiącu
– 4 bezpłatne wypłaty z bankomatów Meritum Bank
– 6 bezpłatnych wypłat z bankomatów innych banków
– brak opłat za kartę przy transakcjach POS > 200 zł

Otwarcie konta możemy dokonać całkowicie drogą elektroniczną jeśli nie mamy obok siebie placówki Meritum bądź też nie chce nam się udawać w tym celu specjalnie do banku. Rachunek otwierany jest na podstawie wprowadzonych danych w formularzu do których będzie nam potrzebny dowód osobisty oraz dane rejestrowe firmy. W większości przypadków nie jest wymagane przesyłanie dokumentów rejestrowych firmy, choć w niektórych przypadkach bank może o to poprosić.

Do otwarcia rachunku i podpisania umowy będzie wymagany przelew z innego banku nawet najmniejszej kwoty najlepiej w opcji przelewu internetowego wtedy rachunek może zostać nam otwarty nawet w ciągu 15 minut.

Czytaj również

Oceń:*