Konkurs Urodzinowy Vivus

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

Kika dni temu rozpoczął się konkurs urodzinowy firmy Vivus. W którym do wygrania są samochody, rowery czy bony na wakacje. Skierowany on jest do osób, które zarejestrują się na stronie Vivusa, sięgną po pierwszą lub kolejną pożyczkę w firmie. Oraz ułożą krótkie życzenia urodzinowe.

Firma Vivus na krajowym rynku pożyczek pojawiła się w 2012 roku. A więc z powodzeniem udziela pożyczek na terenie Polski już równe 5 lat. Od tego czasu firma wspięła się na sam szczyt firm, które specjalizują się w udzielaniu popularnych chwilówek. Nie bez powodu oferta Vivusa zajmuje w większości czołowe miejsca w ramach publikowanych przeze mnie rankingów chwilówek.

Wygraj samochód, rower, bon na wakacje lub voucher na Allegro

Oto nagrody które są w zasięgu osób, które wezmą w konkursie urodzinowym Vivusa:

  • 3 samochody osobowe marki Nissan Micra o wartości 40000 złotych. Oraz dodatkowa kwota pieniężna w wysokości 4444 złotych albo nagroda pieniężna w wysokości 40.000 złotych
  • 10 bonów urlopowych o wartości 6000 złotych (sześć tysięcy złotych) do wykorzystania na stronie fly.pl oraz dodatkowa kwota pieniężna w wysokości 667 złotych
  • 30 rowerów o wartości 1000 złotych i dodatkowa kwota pieniężna w wysokości 111 złotych
  • 100 voucherów o wartości 100,00 zł do wykorzystania na stronie allegro.pl

Zasady udziału w konkursie Vivusa

Zasady wzięcia udział w konkursie są stosunkowo proste. Możliwość wzięcia udziału w konkursie będą miały osoby którzy nigdy wcześniej nie korzystały z oferty firmy. Jak również te osoby, które miały okazję sięgać po pożyczkę za pośrednictwem Vivusa. Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o pożyczkę. W zależności od tego czy jesteśmy nowym czy stałym klientem, musimy wypełnić odpowiedni wniosek.

Gdy już uda nam się uzyskać pożyczkę, kolejnym krokiem będzie rejestracja na stronie konkursowej. Oraz ułożenie życzeń urodzinowych o długości do 400 znaków. Później pozostaje nam już tylko czekać na wyłonienie najlepiej ułożonych życzeń, które nastąpi 10 sierpnia 2017 roku. Konkurs urodzinowy Vivus rozpoczął 27 czerwca 2017 i zakończy w dniu 31 lipca 2017 roku.

Aktualnie w ofercie Vivusa znajdują się chwilówki do 3000 zł, z których mogą skorzystać osoby sięgające po pierwszą pożyczkę w firmie. Oraz do 7500 zł z któego mogą skorzystać stali klienci. Pierwsza pożyczka dostępna jest całkowicie za darmo, w ramach popularnej promocji chwilówek za 0 zł. Jeśli interesują Was opinie na temat pożyczek Vivusa, to znajdziecie je w specjalnym wątku, w którym szerzej opisałem ofertę firmy.

Czytaj również

2 Comments
  1. Chyba też wezmę udział bo widzę że konkurs nie dotyczy tylko nowych klientów, ale również osób które brały już wcześniej pożyczkę w Vivusie. U nich brać dodatkową gotówkę to akurat sama przyjemność, ty bardziej jako stały klient bo wiem że pożyczki mi już nie odmówią. Teraz pozostaje pomyśleć nad jakimś dobrym hasłem urodzinowych życzeń.

  2. Oficjalnie piszą że pożyczka będzie w 15 min od uzyskania pozytywnej decyzji a ja miałem ją w 15 minut od złożenia wniosku. Idealna opcja dla kogoś kto szuka szybkiej pożyczki a do tego na dobrych warunkach, bo taką właśnie ma w ofercie Vivus. Do tego żadnych wymaganych dokumentów i innych większych formalności.

Oceń: