Konkurs na 20-lecie Providenta

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB
W ramach urodzinowego konkursu na 20-lecie Providenta, każdego dnia do wygrania są nagrody pieniężne w wysokości 2000 zł.

Firma obchodzi w tym roku swoje 20-lecie i w związku z tym uruchomiła specjalny konkurs. Skierowany on jest zarówno dla nowych klientów, jak również tych którzy z oferty firmy korzystali już nie raz. W konkursie do wygrania codziennie jest 2000 zł.

Firma Provident przez ostatnie kilka lat przeszła prawdziwą metamorfozę. Poza standardową pożyczką tygodniową, firma włączyła do swojej oferty również pożyczki z ratami miesięcznymi. Typowa pożyczka domowa nie już jedyną pożyczką jaką ma do zaoferowania firma. Dzięki ofercie pożyczki samoobsługowej, po dodatkową gotówkę możemy sięgnąć całkowicie online i bez wychodzenia z domu. Nowością w ofercie firmy są również pożyczki dla firm, z których mogą skorzystać osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Konkurs z okazji 20 lat Providenta – 20 x 2000 zł każdego dnia

20 lat Providenta i codziennie do wygrania 20 x 2000 zł. Z okazji swoich 20 urodzin, firma Provident postanowiła zorganizować konkurs, w ramach którego osoby które wezmą pożyczkę w Providencie będą mogły wygrać 2000 zł. Każdego dnia spośród wszystkich osób biorących pożyczki w firmie Provident w okresie konkursowym, będzie losowane 20 osób które otrzymają 2000 zł.

Co należy zrobić aby wziąć udział w urodzinowym konkursie Providenta? Pierwszym krokiem jest sięgnięcie po pożyczkę w firmie Provident. Jeśli zostanie ona nam przyznana, w ciągu 14 dni od daty zawarcia umowy powinniśmy wysłać zgłoszenie konkursowe za pomocą strony internetowej firmy lub przez sms. Każdego dnia zostanie wyłonione 20 zwycięzców, które zostaną nagrodzone kwotą 2000 zł wraz z opłaconym należnym podatkiem. Dane zwycięzców, w zakresie imienia i miejscowości zamieszkania, będą opublikowane na stronie internetowej konkursu w terminie od 19 lipca 2017 do 30 sierpnia 2017. Wydanie nagrody przewidzianej w konkursie nastąpi w okresie do 21 dni od dnia dokonania wyboru zwycięskiego uczestnika przez jury. Pełen regulamin konkursu dostępny jest pod poniższym adresem. Konkurs potrwa do 24.07.2017 r.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Można skorzystać jak ktoś nie może dostać w banku, ale rozważając tylko i jedynie pożyczkę samoobsługową.

Oceń:*