Konkurs na 20-lecie Providenta

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Firma Provident obchodzi w tym roku swoje 20-lecie. W związku z tym uruchomiła specjalny konkurs. Konkurs dostępny jest zarówno dla nowych klientów, jak również tych osób, którzy z oferty firmy korzystali już nie raz. W konkursie do wygrania codziennie jest 2000 zł.

Firma Provident przez ostatnie kilka lat przeszła prawdziwą metamorfozę. Poza standardową pożyczką tygodniową, firma włączyła do swojej oferty również pożyczki z ratami miesięcznymi. Pożyczka domowa nie jest już jedyną ofertą pożyczki, jaką ma do zaoferowania firma. Dzięki ofercie pożyczki samoobsługowej, po dodatkową gotówkę możemy sięgnąć całkowicie online i bez wychodzenia z domu. Nowością w ofercie firmy są również pożyczki dla firm. Z których mogą skorzystać osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Konkurs z okazji 20 lat Provident – 20 x 2000 zł każdego dnia

20 lat Provident i codziennie do wygrania 20 x 2000 zł. Z okazji swoich 20 urodzin, firma Provident postanowiła zorganizować konkurs, w ramach którego osoby które wezmą pożyczkę w Providencie będą mogły wygrać 2000 zł. Spośród osób które w okresie konkursowym wezmą pożyczkę w firmie Provident, każdego dnia firma wylosuje 20 osób które otrzymają 2000 zł.

Co należy zrobić aby wziąć udział w urodzinowym konkursie Providenta? Pierwszym krokiem jest sięgnięcie po pożyczkę w firmie Provident. Jeśli zostanie ona nam przyznana, w ciągu 14 dni od daty zawarcia umowy powinniśmy wysłać zgłoszenie konkursowe. Za pomocą strony internetowej firmy lub przez sms. Każdego dnia firma Provident wyłoni 20 zwycięzców, którzy otrzymają nagrodę w wysokości 2000 zł wraz z opłaconym należnym podatkiem. Dane zwycięzców, w zakresie imienia i miejscowości zamieszkania, będą opublikowane na stronie internetowej konkursu. W terminie od 19 lipca 2017 do 30 sierpnia 2017. Wydanie nagrody przewidzianej w konkursie nastąpi w okresie do 21 dni od dnia dokonania wyboru zwycięskiego uczestnika przez jury. Pełen regulamin konkursu dostępny jest na stronie firmy Provident. Konkurs potrwa do 24.07.2017 r.

Czytaj również

1 Comment
  1. Można skorzystać jak ktoś nie może dostać w banku, ale rozważając tylko i jedynie pożyczkę samoobsługową.

Oceń: