JupiCash – pożyczki na raty do 3000 zł

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

3 udostępnij na FB
Jupicash ma propozycję dla wszystkich osób, które poszukują pożyczki ratalnej do 3000 zł. Dzięki szybszej spłacie pożyczki mamy możliwość zmniejszenia kosztów pożyczonej gotówki.

Kolejna nowa marka zadebiutowała w ostatnich dniach na naszym rynku pożyczkowym, a jest nią Jupicash oferująca pożyczki ze spłatą w ratach miesięcznych. JupiCash umożliwia pożyczenie gotówki całkowicie zdalnie do kwoty 3000 zł z okresem spłaty od 6 do 30 miesięcy.

Jeżeli jednak ktoś myśli że to całkowicie nowa pozycja wśród ofert pożyczkowych, to tak na prawdę będzie w błędzie ponieważ za nową marką JupiCash kryje się nie kto inny jak firma SMS Kredyt Sp. z o.o. Oferta pożyczek gotówkowych obejmuje kwoty pożyczek od 1000 zł do 3000 zł z możliwością rozłożenia spłaty pożyczki w ratach miesięcznych. Okres który jest do wyboru to od 6 do nawet 30 miesięcznych rat.

Dla kogo pożyczka w JupiCash? Z oferty mogą skorzystać te osoby które mają ukończone przynajmniej 20 lat a zarazem nie przekroczyły 80 lat. Posiadają stałe źródło dochodów, numer pesel, stałe miejsce zamieszkania, nie posiadają aktywnej pożyczki w firmie SMS Kredyt oraz nie mają negatywnej historii kredytowej w BIK, KRD, BIG InfoMonitor oraz innych bazach.

Proces ubiegania się o pożyczkę nie jest specjalnie skomplikowany, wystarczy że wypełnimy wniosek o pożyczkę oraz zawrzemy z firmą umowę o pożyczkę wybranym sposobem (telefonicznie lub za pośrednictwem firmy kurierskiej). Po zawarciu umowy, będziemy mogli oczekiwać przelewu bezpośrednio na nasze konto bankowe lub będziemy mogli go odebrać na poczcie.

Szybsza spłata pożyczki = Niższe koszty. Warto podkreślić, że osoby które spłacą pożyczkę przed terminem będą mogły liczyć na otrzymanie nadpłaty. Dokonując przedterminowej spłaty pożyczki, będziemy ponosić jedynie koszty dotyczący okresu w którym dysponowaliśmy pożyczoną gotówką. Przed dokonaniem szybszej spłaty, należy się jednak skontaktować telefonicznie z konsultantem firmy.

Czytaj również

3 Opinie
  1. Jaki jest czas oczekiwania u nich na pożyczkę? Wysyłają umowę na adres zamieszkania czy drogą elektroniczną?

  2. Jak jest napisane w artykule, można wybrać sobie sposób zawarcia umowy. Jeśi chcemy ją mieć na papierze możemy wybrać opcję kuriera, który nam ją dostarczy. Jeśli zależy nam na uzyskaniu pożyczki szybciej, możemy wybrać zawarcie umowy drogą telefoniczną,

  3. Faktycznie można szybko dostać u nich pożyczkę a decyzja przychodzi na nasz numer telefonu w formie wiadomości sms. Można podzielić sobie raty pożyczki w tym Jupicash na jaki okres chcemy więc to akurat jest dosyć wygodne rozwiązanie.

Oceń:*