Intratka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

Widać że zainteresowanie pożyczkami pozabankowymi z ratami miesięcznymi nie słabnie. Najlepszym dowodem na to, niech będą powstające co rusz nowe firmy i marki pożyczkowe. Kolejną z nich jest Intratka. Firma umożliwiająca uzyskanie pożyczki ratalnej całkowicie przez internet.

Na samym wstępie należałoby wspomnieć, że firmą odpowiedzialną za markę Intratka jest PolCredit Sp.z o.o. Jest to ta sama firma, która już przynajmniej od kilku dobrych lat nadzoruje działalność marki Łatwy Kredyt, specjalizującej się w udzielaniu chwilówek. Intratka to oferta skierowana strcite to osób zainteresowanych otrzymaniem pożyczki z tradycyjnym miesięcznym okresem spłaty.

Pożyczka ratalna online do 10 000 zł

Do kogo skierowana jest oferta Intratka? Na pewno oferta spełni oczekiwania wszystkich tych osób, którym zależy na uzyskaniu pożyczki drogą pozabankową, a do tego całkowicie przez internet. Maksymalna kwota dostępnych pożyczek wynosi 10 000 zł (dla nowych klientów do 3000 zł), z okresem spłaty nie przekraczającym 24 rat miesięcznych. Oczywiście okres spłaty możemy samodzielnie dopasować do własnych potrzeb. Możemy go uzależnić zarówno od kwoty zaciąganej pożyczki, jak również od wysokości raty jaką chcielibyśmy spłacać w cyklu miesięcznym. Jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę, za pomocą kalkulatora dostępnego z poziomu strony internetowej, możemy wyliczyć miesięczną ratę pożyczki.

Intratka Pożyczka ratalna online do 10 000

Komu zostanie udzielona pożyczka w Intratka? Osoba zainteresowana uzyskaniem pożyczki, powinna posiadać ukończone 20 lat. Oraz stałe źródło miesięcznych dochodów. Ponadto niezbędnymi elementami do uzyskania pożyczki, będzie również rachunek bankowy. Ponadto aktywny numer telefonu oraz brak zaległości w spłatach innych zobowiązań finansowych. Intratka nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu. Ani wykonywania przelewu weryfikacyjnego z konta bankowego. Weryfikacja pożyczkobiorcy odbywa się w sposób automatyczny za pośrednictwem systemu Kontomatik, który nie raz już na naszych łamach był opisywany.

Kiedy można wnioskować o pożyczkę w Intratka? Wniosek o pożyczkę ratalną można złożyć o każdej porze dnia i nocy. Jednak samo rozpatrywanie wniosków, odbywa się w przypadku dni roboczych od poniedziałku do piątku 8:00 do 22:00. Natomiast w przypadku pożyczek weekendowych od 9:00 do 20:00 (sobota i niedziela).

Czytaj również

2 Comments
  1. Jak oceniacie firmę Intratka? Czy można u nich uzyskać pożyczki pozabankowe, w sytuacji gdy bank odmówił nam kredytu? Chętnie poznam wasze opinie na temat tej firmie oraz informacje, jaką kwotę pożyczki udało Wam się uzyskać za ich pośrednictwem?

    (5/5)
  2. A czy to nie ta sama firma co Smartney albo jakiś ich pośrednik, bo widzę że też dają pożyczki do 60 000 zł z maksymalnym okresem spłaty do 60 miesięcy.

    (2/5)

Oceń: