Hapi Pożyczki spłaci pożyczkę za Ciebie – nowy konkurs!

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
36 pożyczek refundowanych - tyle pożyczek przez najbliższy miesiąc spłaci za swoich klientów Hapi Pożyczki.

Czytelnicy Banki24 na pewno dobrze kojarzą ofertę Hapi, ponieważ często przewija się ona przez publikowane przeze mnie rankingi pożyczek pozabankowych. Jeżeli jeszcze nie korzystaliście z ich oferty, a przymierzacie się do pożyczenia gotówki z firmy pozabankowej to teraz będzie ku temu dobra okazja. Hapi Pożyczki ruszyło właśnie z nowym konkursem.

Pożyczka refundowana z gwarancją spłaty pożyczki – w ramach wspomnianego przeze mnie konkursu firma Hapi Pożyczki, raz dziennie będzie spłacała jedną z zaciągniętych przez klientów pożyczek. Oznacza to dokładnie tyle że jeśli pożyczymy w firmie nawet maksymalnie dużą pożyczkę (obecnie do 7500 zł) to istnieje szansa że firma spłaci całą pożyczoną kwotę za nas.

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie pożyczki refundowanej? Pierwszy krok to oczywiście złożenie wniosku o pożyczkę w Hapi i otrzymanie pozytywnej decyzji o jej przyznaniu. Kiedy pożyczka zostanie nam udzielona to drogą mailową powinniśmy otrzymać numer umowy a następnie udzielić odpowiedzi na proste pytanie – dlaczego to właśnie nam powinna zostać zrefundowana pożyczka?

Każdego dnia autor najciekawszej odpowiedzi konkursowej, otrzyma refundację całej zaciągniętej pożyczki. Cała akcja promocyjna rozpoczęła się 16 maja i potrwa do 16 czerwca 2016 r.

W ramach przypomnienia dodam tylko że aktualnie za pośrednictwem Hapi możecie obecnie uzyskać pożyczkę od 1500 do 7500 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Oferta dostępna jest dla osób które posiadają przynajmniej 18 lat, uzyskują miesięczne dochody i mają aktywne konto bankowe.

Czytaj również

Oceń:*