Getin Leasing

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

8 udostępnij na FB

Jednym z banków oferujących leasing osobom prowadzącym działalność gospodarczą jest Getin. Nie da się ukryć, że znajduje się on w czołówce, jeśli mowa o ilości leasingowanych pojazdów przez banki.

W ofercie leasingowej Getin znajdziemy zarówno leasing samochodów osobowych i dostawczych, samochody ciężarowe powyżej 3,5 t. Również pojazdy specjalistyczne, maszyny budowlane, sprzęt medyczny, maszyny rolnicze. Jak również inne maszyny i urządzenia które potrzebne są nam w prowadzeniu firmy.

Leasing w Getin Bank

W przypadku najbardziej popularnej formy leasingu czyli dotyczącej samochodów osobowych i ciężarowych okres leasingu może wynosić do 84 miesięcy z opłatą wstępną już od 1%. W ramach oferty, przedmiot leasingu stanowią  zarówno samochody nowe jak i używane. Głównymi zaletami leasingu pojazdów jest możliwość wliczenia wpłaty początkowej jak i całości rat leasingowych, w koszty uzyskania przychodu. Ponadto Getin zapewnia nam obsługę w miejscu prowadzenia naszej działalności, oraz dopasowany indywidualnie harmonogram spłaty.

W ramach leasingu transportu ciężkiego finansowane leasingowane mogą być samochody ciężarowe. Samochody powyżej 3,5 tony, samochody i pojazdy specjalistyczne, ciągniki siodłowe czy pojazdy wolnobieżne. W przypadku tej opcji leasingu maksymalny okres wynosi 60 miesięcy, a dotyczy on zarówno pojazdów nowych jak i używanych.

Podobny, maksymalny 60-miesięczny okres leasingu może być zastosowany w przypadku maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych.

Zapraszamy do wyrażania Państwa opinii na temat leasingu oferowanego przez Getin.

Czytaj również

8 Comments
 1. Leasing osobowki mogę ocenić u nich na takie szczere 4+, oferta byla jasno przedstawiona, decyzja też szybciutko. Ogólnie na prawdę spoko, do tego dość dlugi okres leasingowania.

 2. Moim zdaniem Getin jest bardzo dobry, sam miałem u nich leasing dwóch samochodów i nie było żadnych problemów. W dodatku decyzja bardzo szybka. Ogólnie warunki korzystne i na pewno jakbym brał znowu to też w Getin

 3. my akurat mamy leasing w Getin Leasing, dla nas bardzo korzystna oferta, współpracę oceniam pozytywnie. Mamy dwa samochody w leasing wzięte, raty jak na nasze możliwosci zarobkowe ok. Polecam

 4. Szukałam ciekawych ofert leasingowych i tak wpadłam na Getin Leasing. Oferta wyda się korzystna, oczywiście o ile jest jeszcze aktualna. Przejdę się do placówki i zapytam 🙂

  (5/5)
 5. Szczerze mówiąc, to nie wpadłem wcześniej na tę ofertę Getin Bank. Samochody firmowe mam w leasingu, ale nie pomyślałem, zęby wziąć leasing w innym miejscu, a szkoda, bo oferta mogłaby być korzystniejsza od mojej.

  (5/5)
 6. Jeszcze kilka lat temu nie pomyślałbym, że w banku najnormalniej w świecie będzie można wziąć auto w leasing, dla mnie to znaczne ułatwienie, bo Getin leasing to dla mnie oferta na plus. Mam tam już kredyt mieszkaniowy, więc trzymanie papierów w jednym banku jest dla mnie po prostu wygodnym rozwiązaniem.

  (5/5)
 7. Getin Bank leasing samochodowy to dość ciekawa oferta. Zwłaszcza w przypadku przedsiębiorstw, w których auto jest niezbędne. Dla mnie takie rozwiązania są jak najbardziej na plus, jeśli tylko osoba, która bierze w leasing auto jest świadoma wszystkich kosztów to takie rozwiązanie będzie strzałem w dziesiątkę.

  (5/5)
 8. Już jakiś czas temu słyszałam, że w GetIn Leasing promocja jest dość spora i obejmuje kilka produktów i usług. Internetowo dowiedziałam się o wiele więcej, niż wcześniej u jakiegokolwiek doradcy. Takie okazje warto wyłapywać, bo można na nich nieźle jeszcze ugrać 🙂

  (5/5)

Oceń: