Getin Leasing

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

4 udostępnij na FB
Leasing pojazdów, maszyn oraz urządzeń w Getin Leasing

Jednym z banków oferujących leasing osobom prowadzącym działalność gospodarczą jest Getin i nie da się ukryć że znajduje się on w czołówce jeśli mowa o ilości leasingowanych pojazdów przez banki.

W ofercie leasingowej Getin znajdziemy zarówno leasing samochodów osobowych i dostawczych, samochody ciężarowe powyżej 3,5 t czy pojazdy specjalistyczne, maszyny budowlane, sprzęt medyczny, maszyny rolnicze jak również inne maszyny i urządzenia które potrzebne są nam w prowadzeniu firmy.

W przypadku najbardziej popularnej formy leasingu czyli dotyczącej samochodów osobowych i ciężarowych okres leasingu może wynosić do 84 miesięcy z opłatą wstępną już od 1%. W ramach oferty leasingowane są zarówno samochody nowe jak i używane. Głównymi zaletami leasingu pojazdów jest możliwość wliczenia wpłaty początkowej jak i całości rat leasingowych w koszta uzyskania przychodu. Ponadto Getin zapewnia nam obsługę w miejscu prowadzenia naszej działalności oraz dopasowany indywidualnie harmonogram spłaty.

W ramach leasingu transportu ciężkiego finansowane leasingowane mogą być samochody ciężarowe powyżej 3,5 tony, samochody i pojazdy specjalistyczne, ciągniki siodłowe czy pojazdy wolnobieżne. W przypadku tej opcji leasingu maksymalny okres wynosi 60 miesięcy a objętym nim mogą być zarówno pojazdy nowe jak i używane.

Podobny, maksymalny 60-miesięczny okres leasingu może być zastosowany w przypadku maszyn budowlanych czy maszyn rolniczych.

Zapraszamy do wyrażania Państwa opinii na temat leasingu oferowanego przez Getin.

Czytaj również

4 Opinie
  1. Leasing osobowki mogę ocenić u nich na takie szczere 4+, oferta byla jasno przedstawiona, decyzja też szybciutko. Ogólnie na prawdę spoko, do tego dość dlugi okres leasingowania.

  2. Moim zdaniem Getin jest bardzo dobry, sam miałem u nich leasing dwóch samochodów i nie było żadnych problemów. W dodatku decyzja bardzo szybka. Ogólnie warunki korzystne i na pewno jakbym brał znowu to też w Getin

  3. my akurat mamy leasing w Getin Leasing, dla nas bardzo korzystna oferta, współpracę oceniam pozytywnie. Mamy dwa samochody w leasing wzięte, raty jak na nasze możliwosci zarobkowe ok. Polecam

  4. (5/5)

    Szukałam ciekawych ofert leasingowych i tak wpadłam na Getin Leasing. Oferta wyda się korzystna, oczywiście o ile jest jeszcze aktualna. Przejdę się do placówki i zapytam 🙂

Oceń:*