Pożyczka 4000 zł w GetBucks

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB

Kolejna międzynarodowa firma pożyczkowa zaczęła swoje podboje w naszym kraju. Tym razem mowa o całkowicie nowej marce w Polsce, o której być może nawet jeszcze nie mieliście okazji słyszeć – GetBucks. Ogólnie jest to typowa chwilówka. Która umożliwia uzyskanie pożyczki do 4000 zł z 30-dniowym okresem spłaty.

Za pośrednictwem GetBucks mamy możliwość uzyskania pożyczki z krótkoterminowym okresem spłaty od 200 zł do 4000 zł. Jednak przy pierwszej pożyczce uzyskamy nie więcej jak 1100 zł. Okres spłaty pożyczki możemy wybrać sobie sami z zakresu od 7 do 30 dni. Jednak musimy przy tym pamiętać, że na im dłuższy okres spłaty pożyczki się zdecydujemy tym koszt pożyczki będzie wyższy. Póki co w ofercie firmy, nie jest dostępna żadna promocja. W ramach której pierwszą pożyczkę moglibyśmy pożyczyć za darmo.

GetBucks – pożyczka 4000 zł

Warunki uzyskania pożyczki w GetBucks – głównym kryterium uzyskania pożyczki jest wiek pożyczkobiorcy. Który wynosi od 20 do 70 lat. Do uzyskania pożyczki wymagane jest również przesłanie skanu dowodu osobistego. Oraz wykonanie przelewu weryfikacyjnego z konta bankowego w wysokości 1 grosza. Pożyczka udzielana jest w błyskawicznym tempie. Dlatego jeśli pozytywnie przejdziemy proces weryfikacyjny, to pieniądze trafią na nasze konto nawet w ciągu kilkunastu minut. I to od chwili złożenia wniosku o udzielenie pożyczki.

Warto jednak dodać że zamiast wykonania przelewu weryfikacyjnego, możemy skorzystać z alternatywnej opcji jaką jest usługa Instantor. Umożliwia ona przeprowadzenie weryfikacji pożyczkobiorcy bez konieczności wykonywania dodatkowych opłat. W tym przypadku nie jest koniecznie przesyłanie przelewu weryfikacyjnego. Co więcej, nie będzie również konieczne przedstawianie jakichkolwiek zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach. Firma GetBucks udzieli nam pożyczki na dowód, całkowicie przez internet i bez dodatkowych, skomplikowanych formalności.

Czytaj również

2 Comments
  1. Wcześniej nie słyszałem o tej firmie, ale przyznać trzeba że jak ktoś szuka łatwej i szybko dostępnej pożyczki to w GetBucks na pewno może na taką liczyć.

  2. Ja u nich nie dostałem pożyczki, bo okazało się że udzielają pożyczek od 20 roku życia a ja dopiero co ukończyłem 19 lat. Na szczęście jest dużo firm które udzielają pożyczek od 18 roku życia, więc nie miałem problemu z tym.

Oceń: