Fundusz Korona

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

8 udostępnij na FB

Dzisiaj przedstawię firma która na rynku pozabankowym obecna jest już stosunkowo długo, ponieważ od 2005 roku. Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek gotówkowych jak również hipotecznych (pod zastaw nieruchomości). Oferta jest szczególnie popularna wśród osób, które mają problem z uzyskaniem pożyczki drogą bankową. Z powodu negatywnej historii w BIK, czy z powodu zaległości odnotowanych w bazach KRD.

Pożyczki z zadłużeniami – gotówkowe i hipoteczne

Zacznę może od tego, kto ma szansę uzyskania pożyczki w Funduszu Korona? O pożyczkę mogą się starać w zasadzie wszystkie osoby które są pełnoletnie oraz posiadają stałe zameldowanie na terenie Polski. Osoby takie powinny posiadać umowę o pracę na czas nieokreślony. Lub uzyskiwać dochody z tytuły emerytury lub renty, a wpływy powinny otrzymywać na konto bankowe.

W ramach pożyczki gotówkowej możemy starać się o pożyczkę pozabankową w wysokości od 1000 zł do 10 000 zł z okresem spłaty od 12 do nawet 30 miesięcy. Dla kwot pożyczek 1000 zł oraz 1500 zł nie ma wymogu notarialnego poświadczenia podpisu. Fundusz Korona może udzielić pożyczki, na podstawie podpisanej umowy pożyczki, oraz przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 grosza.

Pożyczka hipoteczna to oferta skierowana dla osób, które oczekują wysokiej kwoty pożyczki. Powyżej kwoty 8000 zł, a która może sięgać nawet do 200 000 zł. Do uzyskania tak wysokiej pożyczki, wymagane jest posiadanie nieruchomości takiej jak działka, mieszkania czy dom. W przypadku takiej pożyczki jej głównym celem może być spłata zadłużenia, uniknięcie licytacji komorniczej, planowana inwestycja czy każdy inny dowolny cel.

Fundusz Korona oferta i opinie klientów

Pożyczka w trudnej sytuacji finansowej – ta oferta na pewno zainteresuje osoby zadłużone. Które mają problem z uzyskaniem kredytu drogą bankową, Fundusz Korona rozpatruje tzw. trudne sytuacje finansowe osób, które posiadają zadłużenia widoczne w BIK jak i rejestrach dłużników. Jest to również oferta skierowana do osób, które posiadają zajęcia komornicze.

Koszty pożyczek w Funduszu Korona – Jak się można domyślać koszty pożyczek nie będą tu należeć do najtańszych. Choć jest to pewna alternatywa, kiedy potrzebujemy na gwałt dodatkowej gotówki a nie możemy jej uzyskać w banku czy popularnych firmach pozabankowych. W przypadku pożyczek zaciąganych z okresem spłaty na 12 czy 24 miesiące RRSO może wynosić nawet ponad 200%.

Bez opłat wstępnych – plusem jest natomiast fakt że firma nie pobiera żadnych opłat przygotowawczych czy wstępnych. Co jest częstą praktyką wśród firm pozabankowych udzielających wysokie pożyczki pozabankowe.

Dane firmy Fundusz Korona: FK Sp. z o.o., ul. Poznańska 61, 20-731 Lublin, e-mail: info@funduszkorona.pl, tel.: +48 730 306 806

Czytaj również

8 Comments
  1. Czy ktoś już o nich pożyczał? Nie jestem co prawda sam zainteresowany uzyskaniem pożyczki ale bardziej z myślą o znajomym który przez utratę pracy wplątał się w nie potrzebne problemy finansowe. Obecnie co prawda już pracuję ale długi pozostały i trzeba to teraz spłacić, Provident niestety odmówił udzielenia pożyczki więc szukam mu czegoś alternatywnego bo sam kiedyś miałem podobny problem. W internecie ogólnie nie znalazłem jakichś negatywnych opinii na temat tej instytucji.

  2. to jest firma która ma takie wymagania jak banki wcale ludziom nie pomagaja jak by kazdy spelnial ich warunki to i w banku za mniejszy procent by wział kredyt,nie polecam

  3. bez poreczyciela nie udziela kredytu aporeczyciel musi miec zarobki na zaswiadczeniu minimum1800 złotych,to kto tak ma w dzisiejszych czasach.

  4. Udzielają też bez poręczyciela, wszystko zależy od dochodu pożyczkobiorcy oraz tego jaką kwotę chce.Wymagania mają bo udzielają także z zadłużeniem komorniczym, bez sprawdzania baz więc w banku taka osoba nie ma najmniejszych szans.

  5. Czy ktokolwiek uzyskał za ich pośrednictwem pożyczkę, bo mam wrażenie że tkl na prawdę u nich jeszcze ciężej jest uzyskać pożyczkę niż kredyt w banku? Przypuszczam że jest tak e te pożyczki gotówkowe oferują jedynie osobom z najlepszą zdolnością (co w przypadku osób zadłużonych jest niemal bez szans) a większe szansę na pożyczkę mają osoby biorące pożyczkę pod hipotekę. Czy nie mam racji?

  6. wYMAGANIA Z KOSMOSU LEPIEJ POZYCZYC W rAPIDAMONEY. Mialem poreczyciela emeryta to cos nie pasowalo potem poreczyciel ktory na papierze 4 netto to jego rpacodawca nie spelnia kryteriow. A ich oprocentowanie to isnty szok. goraco nie polecam i zycze ryychlego rozpadu za te lichwe.

  7. Speed Cash ma w ofercie pożyczki pod hipotekę, podobnie jak Fundusz Korona, ale chyba nie robią aż takich problemów na drodze do uzyskania pożyczki. Myślę że warto spróbować, pod warunkiem że jesteśmy w posiadaniu nieruchomości takiej jak mieszkanie, dom jednorodzinny, działka budowlana, mieszkanie spółdzielcze.

  8. Jak ktoś ma tak duże długi że musi brać duże pożyczki hipoteczne, nie lepiej ogłosić bankructwo i zrobić tak jak Wiśniewski, czyli ogłosić upadłość konsumencką? Mamy czyste konto, żadnych długów, czy to nie piękne?

Oceń: