Fandla Faktoring

- gotówka za fakturę

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB
Fandla to kolejna z firm, dzięki której możemy odzyskać pieniądze z wystawionej faktory, korzystając z usługi faktoringu jawnego, w którym specjalizuje się firma.
Fandla Faktoring Jawny

Prowadzenie własnej firmy, zawsze wiązało się z ryzykiem nie terminowych płatności ze strony naszych kontrahentów. Dlatego też, co raz większe zainteresowanie wśród przedsiębiorców zdobywa faktoring, który jest prostym sposobem na odzyskanie należności z wystawionej faktury.

Fandla jest firmą, która bardzo często przewija się na łamach publikowanego przez nas rankingu firm faktoringowych. Z danych które posiadamy, wynika że jest to jedna z chętniej wybieranych firm, spośród przedsiębiorstw świadczących usługi faktoringu. Mogą o tym również świadczyć bardzo pozytywne opinie na temat działalności firmy, które znajdziemy w wizytówce firmy w Google.

Wymień fakturę na gotówkę w Fandla

Główną domeną firmy jest uczciwy faktoring dla firm i działalności gospodarczych. Schemat korzystania z usług które świadczą takie firmy jak Fandla jest bardzo podobny, jak w przypadku innych firm faktoringowych. Dostarczamy do firmy fakturę, którą wystawiliśmy naszemu kontrahentowi i w ciągu bardzo krótkiego czasu otrzymujemy płatność. Bez konieczności długiego oczekiwania na realizację przelewu ze strony naszego kontrahenta. Dotyczy to również płatności za faktury, od których wystawienia minęło trochę więcej czasu, a my nadal nie nie otrzymaliśmy za nie płatności. Również w takiej sytuacji, Fandla może nam pomóc w odzyskaniu należności. Jednocześnie przy zachowaniu odpowiednio wysokich standardów relacji biznesowych.

Faktoring Jawny

Przekazując fakturę do takiej firmy jak Fandla, nie musimy zatem obawiać się, że cały proces faktoringu odbędzie się za plecami naszego kontrahenta. Fandla praktykuje faktoring jawny, a więc z potwierdzeniem cesji i wierzytelności. Po przekazaniu faktury, firma kontaktuje się z naszym kontrahentem w celu potwierdzenia bezsporności faktury. Problem może się jednak pojawić w sytuacji, gdy nie wyrazi on zgodę na cesję. Wówczas firma nie będzie mogła przeprowadzić finansowania.

Wysokość limitu w Fandla

Jeśli jesteśmy nowym klientem firmy, łącza wartość brutto finansowanych faktur może wynosić maksymalnie do 15 000 zł. W przypadku nowych firm, konieczne jest posiadanie przynajmniej 3-miesięcznej historii konta firmowego. W przypadku stałych klientów, wartość faktur brutto może wynosić do 30 000 zł. Firma rozpatruje wniosek o wypłacenie pieniędzy w ciągu jednej godziny. A jeszcze tego samego dnia powinniśmy otrzymać decyzję w sprawie finansowania.

O firmie Fandla

Fandla jest firmą świadczącą usługi faktoringu jawnego. Zarejestrowana pod nazwą Fandla Faktoring sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Huculska 6, 00-730 Warszawa. Posługująca się numerami KRS: 0000706157, NIP: 5842765332 oraz REGON: 368838749.

Czytaj również

2 Comments
  1. Chętnie nawiąże taką współpracę w zakresie faktoringu i teraz właśnie się zastanawiam jaką ofertę wybrać. Czy miał ktoś okazję korzystać z usług firmy Fandla? Jestem zainteresowany ich propozycją.

    (5/5)
  2. Ktoś już wcześniej wyliczał koszty przy innej firmie która udziela faktoring. Przy fakturze ok. 15k na 30 dni koszt wyszedł ok. 800-900 zł, przypuszczam że w Fandla będzie podobnie. Chyba że się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

    (4/5)

Oceń: