Euroexpert

- pożyczki online do 5000 zł

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Nie ma chyba miesiąca, byśmy nie przedstawiali na łamach Banki24 nowych firm, specjalizujących się w udzielaniu pożyczek pozabankowych. Do tego grona dołącza, pochodząca z Bydgoszczy firma Euroexpert której główna oferta skupia się na internetowych pożyczkach z ratami miesięcznymi.

Jak wiadomo, pożyczki przez internet z roku na rok cieszą się co raz większym zainteresowaniem, wśród osób zainteresowanych pożyczeniem dodatkowych pieniędzy. Taką pożyczką nie dość, że możemy w błyskawicznym czasie zasilić nasze konto bankowe, to jeszcze otrzymamy ją bez konieczności wychodzenia z domu. Taką opcję oferuje nam właśnie firma Euroexpert. Firma zarejestrowana jest pod nazwą EUROEXPERT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, pod adresem ul. Królowej Jadwigi 19 lok 4, 85-231 Bydgoszcz.

Nowoczesna Pożyczka Ratalna przez Internet

W firmie Euroexpert możemy złożyć wniosek o pożyczkę, mieszkając w dowolnym miejscu na terenie Polski. Wszystkie formalności związane z otrzymaniem pożyczki załatwiane są przez internet, a więc z naszej strony nie ma konieczności wizyty w w placówce czy spotkań z konsultantami. Pożyczka ratalna może zostać udzielona w kwocie od 500 do 5000 zł. Natomiast okres spłaty pożyczki może zostać rozłożony na okres od 3 do 12 miesięcznych rat. Koszt takiej pożyczki możemy poznać jeszcze zanim złożymy wniosek w firmie, posługując się kalkulatorem pożyczkowym zamieszczonym na stronie internetowej.

Warunki uzyskania pożyczki online w Euroexpert

Największym wymaganiem w przypadku pożyczek Euroexpert jest niewątpliwie wiek pożyczkobiorcy. Firma udziela pożyczek osobom, które posiadają ukończone 25 lat. Dodatkowym wymogiem jest posiadanie stałego dochodu, nie obarczonego zajęciem egzekucyjnym. Firma wymaga również potwierdzenia uzyskiwanych dochodów. Możemy to zrobić na dwa sposoby. Poprzez zalogowanie się do bankowości elektronicznej lub przesłanie drogą mailową wymaganych dokumentów, o których zostaniemy poinformowani za pośrednictwem poczty e-mail.

Jakie są główne powody odrzucenia wniosku o pożyczkę w Euroexpert? Najczęściej takim powodem jest podanie nie prawdziwych danych, nie spełnienie warunków dotyczących wieku lub posiadanie zadłużeń w rejestrach dłużników.

Czytaj również

Oceń: