Euro Tax Odzyskiwanie podatku z zagranicy

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
jak odzyskać podatek z pracy zagranicą? euro-tax jest najpopularniejszą firmą specjalizującą się w odzyskiwaniu podatku za pracę zagranicą.

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy przedstawić instytucję która nie specjalizuję się w udzielaniu kredytów, nie uzyskamy w niej także karty kredytowej. Głównym założeniem działalności Eur-Tax jest pomoc w odzyskiwanie podatków dla osób które pracowały poza granicami Polski.

Jakie osoby mogą uzyskać zaległy podatek za pracę zagranicą?

Oferta Tax-Care skierowana jest do tych osób które pracowały w takich krajach jak: Holandia, Niemcy, Anglia, Irlandia, USA, Norwegia, Belgia, Austria, Dania i Szwecja. Są to więc najpopularniejsze kraje do których udają się Polacy w celach zarobkowych.

W ofercie Euro Tax znajdziemy jednak nie tylko możliwość uzyskania zwrotu podatku ale również możliwość uzyskania zwrotu ubezpieczenia, zasiłku i świadczeń rodzinnych czy odzyskanie czeku z takich krajów jak Anglia czy Irlandia.

Jeśli więc pracowaliśmy zagranicą w jednym z wspomnianych wcześniej Państw, warto skontaktować się z Tax Care a pracownicy firmy przedstawią nam szczegółowe informacje oraz jaki zwrot i w jakiej wysokości mamy szansę uzyskać. Wystarczy że my przekażemy im potrzebne dokumenty a firma zajmie się już resztą. Nawiązując współpracę nie jesteśmy też narażeni na koszty które musimy pokryć z własnej kieszeni ponieważ prowizja jest pobierana dopiero po pomyślnym uzyskaniu zwrotu.

Podejmując współpracę z Euro Tax nie musimy się obawiać jakichś nie przyjemności ponieważ firma posiada autoryzację zagranicznych urzędów skarbowych dzięki czemu możemy mieć pewność że powierzamy nasze sprawy profesjonalistom. Ma to również wpływ na krótszy czas oczekiwania na decyzje podatkowe oraz uzyskanie maksymalnego zwrotu podatku.

Czytaj również

Oceń:*