Efiraty Prosta pożyczka online

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Efiraty prosta pożyczka online Prosta pożyczka online w ofercie Efiraty to pożyczka na dowolny cel udzielana całkowicie przez internet. Firma udziela pożyczek w wysokości nawet do 20 000 zł z okresem spłaty do 48 miesięcy.

Poszukujesz prostej pożyczki online, która zostanie Tobie udzielona na prostych i przejrzystych zasadach? Szukasz pożyczki którą otrzymasz całkowicie przez internet i będziesz mógł ją przeznaczyć na dowolny cel? Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być oferta Efiraty.

Efiraty to dosyć szeroka oferta pożyczek ratalnych udzielanych przez internet. Obejmuje ona pożyczki udzielane na dowolny cel, których spłata może zostać rozłożona na raty miesięczne. To całkiem nowa oferta na rynku pożyczek pozabankowych w Polsce. Firmą odpowiedzialną za udzielanie pożyczek pod marką Efiraty, jest Efimea Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu.

Prosta Pożyczka online od Efiraty

Firma ma do zaoferowania pożyczki internetowe w wysokości od 1000 zł do nawet 20 000 zł. Spłata pożyczki odbywa się w ratach miesięcznych a ich ilość uzależniona jest w głównym stopniu od kwoty udzielanej pożyczki oraz zdolności kredytowej klienta. Minimalny okres spłaty pożyczki to 3 miesiące, a maksymalny okres może wynosić do 48 miesięcy (4 lata). Wskazując za pomocą kalkulatora kwotę jaką chcemy pożyczyć, oraz okres spłaty, dowiemy się jaka będzie miesięczna rata pożyczki.

Pożyczka na dowolny cel

Efiraty udziela pożyczek na dowolny cel, bez względu na co potrzebujemy dodatkowych pieniędzy. Mogą to być pieniądze z przeznaczeniem na wakacje, na remont mieszkania, niespodziewane wydatki czy przeznaczone na zakup sprzętu rtv. Podstawowym warunkiem uzyskania pożyczki w firmie jest posiadanie ukończonych 18 lat, ważny dowód osobisty, aktywny rachunek bankowy oraz zameldowanie na terenie Polski. Firma udziela pożyczki bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach, jednak weryfikując dane klientów za pośrednictwem takich baz jak BIK, KRD, ERIF czy BIG Infomonitor.

Pożyczka online w EfiRaty, może zostać nam udzielona w trzech prostych krokach. Pierwszy z nich to wypełnienie wniosku o pożyczkę w którym podajemy dane identyfikacyjne. W kolejnym kroku będziemy musieli potwierdzić swoje dane za pomocą usługi Kontomatik, o której pisaliśmy już na naszych łamach. Jeśli złożony przez nas wniosek o pożyczkę zostanie zatwierdzony, zostaniemy poproszeni o akceptację warunków umowy, po czym pieniądze zostaną wysłane na nasze konto bankowe.

Czytaj również

Oceń:*