Efiraty Prosta pożyczka online

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Poszukujesz prostej pożyczki online? Pożyczki udzielonej na prostych i przejrzystych zasadach? Szukasz pożyczki którą otrzymasz całkowicie przez internet i będziesz mógł ją przeznaczyć na dowolny cel? Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być oferta Efiraty.

Efiraty to dosyć szeroka oferta pożyczek ratalnych udzielanych przez internet. Obejmuje ona pożyczki na dowolny cel, ze spłatą rozłożoną na równe raty miesięczne. To całkiem nowa oferta na rynku pożyczek pozabankowych w Polsce. Firmą odpowiedzialną za udzielanie pożyczek pod marką Efiraty, jest Efimea Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu.

Prosta Pożyczka online od Efiraty

Firma ma do zaoferowania pożyczki internetowe w wysokości od 1000 zł do nawet 20 000 zł. Spłata pożyczki odbywa się w ratach miesięcznych. Ilość rat uzależniona jest w głównym stopniu od kwoty udzielonej pożyczki, oraz zdolności kredytowej klienta. Minimalny okres spłaty pożyczki to 3 miesiące, a maksymalny okres może wynosić do 48 miesięcy (4 lata). Wskazując za pomocą kalkulatora kwotę jaką chcemy pożyczyć, oraz okres spłaty, dowiemy się jaka będzie miesięczna rata pożyczki.

Pożyczka na dowolny cel

Efiraty udziela pożyczek na dowolny cel, bez względu na co potrzebujemy dodatkowych pieniędzy. Mogą to być pieniądze z przeznaczeniem na wakacje czy na remont mieszkania. Na niespodziewane wydatki czy przeznaczone na zakup sprzętu rtv. Podstawowym warunkiem uzyskania pożyczki w firmie jest posiadanie ukończonych 18 lat. Ponadto ważny dowód osobisty, aktywny rachunek bankowy oraz zameldowanie na terenie Polski. Firma udziela pożyczki bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Jednak weryfikując dane klientów za pośrednictwem takich baz jak BIK, KRD, ERIF czy BIG Infomonitor.

Pożyczka online w EfiRaty dostępna jest w trzech prostych krokach. Pierwszy z nich to wypełnienie wniosku o pożyczkę w którym podajemy dane identyfikacyjne. W kolejnym kroku będziemy musieli potwierdzić swoje dane za pomocą usługi Kontomatik, o której pisaliśmy już na naszych łamach. Jeśli złożony przez nas wniosek o pożyczkę zostanie zatwierdzony, zostaniemy poproszeni o akceptację warunków umowy, po czym pieniądze zostaną wysłane na nasze konto bankowe.

Czytaj również

Oceń: