Efino

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

6 udostępnij na FB
Efino Kolejna propozycja dla osób poszukujących pożyczki pozabankowej w wersji ratalnej - Efino.

Dzisiaj zajmę się prezentacją nowej marki jaka pojawiła się w ostatnich miesiącach na rynku pożyczek w Polsce. Głównym bohaterem dzisiejszego artykułu będzie firma Efino, którą postaram się bliżej przedstawić. A z Waszej strony tradycyjnie już, będę liczył na opinie dotyczące oferowanych przez firmę usług.

Efino należy do tych firm, które udzielają pożyczki pozabankowe na raty. Jest to więc idealna propozycja dla tych osób. które nie chcą zaciągać chwilówki, ponieważ boją się krótkiego okresu jaki będą miały na spłatę pożyczki. W przypadku oferty Efino, sami możemy wybrać okres w jakim spłacimy pożyczoną gotówkę. Jeśli komuś zależy na szybkiej spłacie może wybrać najkrótszy możliwy termin wynoszący 3 miesięce. Osoby potrzebujące większej ilości miesięcy na spłatę pożyczki, będą miały do wyboru nawet do 18 miesięcy.

Pożyczka pozabankowa do 6000 zł

Wspomniałem już o czasie jaki będziemy mieli na spłatę pożyczki, to teraz kilka słów na temat wysokości pożyczki. Za pośrednictwem Efino będziemy mogli pożyczyć od 1000 zł do 6000 zł. To maksymalna kwota jaka dostępna jest w ofercie firmy. Nie zdziwiłbym się jednak specjalnie, jeśli ta w najbliższej przyszłości zostałaby zwiększona. Firmy pożyczkowe które rozpoczynają swoje pierwsze kroki, często zwiększają limit pożyczek już po kilku pierwszych miesiącach działalności.

Lendon pożyczka raty

Jakie warunki stawia Efino swoim potencjalnym klientom? Aby uzyskać pożyczkę pozabankową za pośrednictwem Efino musimy mieć przede wszystkim ukończone 21 lat. Powinniśmy również posiadać stałe miejsce zamieszkania w Polsce oraz regularne źródło dochodów. Po pozytywnej akceptacji wniosku o pożyczkę, przelew pożyczki realizowany jest bezpośrednio na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Efino należy do jednych z firm, które umożliwiają uzyskanie pożyczki bez przelewania opłat. W tym celu firma wykorzystuje sprawdzony system Instantor, o których nie raz miałem okazję pisać na łamach naszego bloga. Dzięki takiemu systemowi, nie tylko nie musimy wykonywać przelewu przed uzyskaniem pożyczki, ale również przedstawiać dokumentów potwierdzających uzyskiwane dochody.

Dane firmy Efino, opinie o firmie

Dane firmy Efino: Creamfinance Poland Sp. z o.o., ul. Kasprzaka 2/8, 01-211 Warszawa, KRS: 0000453034, NIP: 525-254-89-58

Czytaj również

6 Opinie
  1. Widzę że koszty mają całkiem przystępne jak na pożyczki pozabankowe, dlatego mam pytanie – czy ktoś miał okazję brać już u nich pożyczkę. Z tego co widzę to całkiem nowa oferta, ponieważ często zdarza się że jakaś znana firma wyskakuje pod jakąś nową marką, lecz tutaj tak nie jest. Chętnie poznam opinie na temat udzielanych przez nich pożyczek jeśli ktoś brał i może teraz spłaca u nich pożyczkę.

  2. Wiele osób narzeka na koszty tych pożyczek, ale niech najpierw sprawdzą sobie koszty pożyczek w innych firmach. Jednak w przypadku większości takich ofert, cena pożyczek jest droższa. A ja uważam że Efino posiada całkiem przystępną ofertę, oczywiście jak na warunki pożyczek pozabankowych. Obsługa może nieco kuleje, ale ważne że udzieli pożyczki i przelali ją na czas.

  3. Kusząca oferta, szczególnie że przy drugiej pożyczce można już pożyczyć 10 000 zł a okres spłaty przy takiej dużej pożyczce można rozciągnąć do 24 miesięcznych rat. Koszty pożyczki w porównaniu do innych firm raczej na tym niższym poziomie, więc jak ktoś myśli o pożyczce pozabankowej to propozycja warta zastanowienia.

  4. Efino ma niskie raty pożyczek jak na warunki pożyczek pozabankowych, więc nie jest to oferta która odstrasza. Jeśli ktoś poszukuje takiej pożyczki poza bankiem jest to zdecydowanie opcja warta zainteresowania i rozważenia. Tym bardziej że wszystkie formalności załatwiają przez internet.

  5. Może i tanie, ale czy w ogóle komuś udzielili pożyczki, bo wydaje mi się, że z tym to chyba słabo u nich. Składałem wniosek o pożyczkę w Efino, nie mam wpisów w żadnych zadłużeniach a mimo to nie dostałem u nich pożyczki?

  6. Możnaby powiedzieć że to całe Efino już zakończyło działalność i teraz to jest Lendon Raty. Tak, ta sama firma co do tej pory udzielała chwilówek, udziela również pożyczki na raty i też przez internet – Klik. Przy okazji podwyższyli też wysokość pożyczek do 10 000 zł.

Oceń:*