Do 10 000 zł z pożyczką ratalną YOLO

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Nie każdy ma szansę na pożyczkę w banku. I nie mamy tutaj na myśli osób z niską zdolnością czy złą historią kredytową. Czasami na przeszkodzie do uzyskania kredytu bankowego stają dosłownie błahostki.

Jeśli właśnie zmagacie się z podobnym problemem, dzisiaj przestawimy Wam ofertę pożyczek do 10 000 zł, oferowanych przez firmę Yolo. Jest to firma należącą do grona firm specjalizujących się w udzielaniu pożyczek pozabankowych. Pożyczek udzielanych całkowicie przez internet. Nie będziecie musieli dostarczać im dodatkowych dokumentów. Nie będzie również konieczna wizyta w placówce aby sfinalizować podpisanie umowy. Tutaj wszystkie formalności mogą odbyć się zdalnie.

Pożyczka Ratalna Yolo 10 000 zł

Co ma do zaoferowania Yolo? Firma na nam do zaoferowania pożyczki przez internet w wysokości do 10 000 zł. To maksymalna kwota jaką możemy uzyskać. Pod warunkiem że posiadamy odpowiednio dobrą zdolność kredytową. Spłata pożyczki zostaje rozłożona na równe raty miesięczne, a maksymalna długość spłaty może wynosić do 30 miesięcy.

Jaki będzie koszt pożyczki w Yolo? Dokładny koszt pożyczki poznamy jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę ratalną. Pomoże nam w tym narzędzie do symulacji kosztów. Wystarczy jedynie podać kwotę pożyczki ratalnej którą jesteśmy zainteresowani oraz okres jej spłaty. Na tej podstawie system wyliczy na wysokość raty miesięcznej, jak również wysokość RRSO pożyczki. Dodatkowo mamy szanse na uzyskanie korzystnego oprocentowania, jeśli posiadamy bardzo dobrą zdolność kredytową czyli uzyskujemy wysokie dochody.

Kto dostanie pożyczkę w Yolo? Firma jasno precyzuje warunki jakie powinna spełnić osoba, która jest zainteresowana otrzymaniem pożyczki w firmie. Powinna ona posiadać ukończone 21 lat, odpowiednią zdolność kredytową oraz nie znajdować się w bazie osób zadłużonych BIG (Biuro Informacji Gospodarczej) oraz BIK (Biuro Informacji Kredytowej).

Jak długo trzeba czekać na uzyskanie pożyczki w Yolo? Jeśli nasz wniosek zostanie pozytywnie zaakceptowany, pożyczkę otrzymujemy nawet w przeciągu 15 minut. Bezpośrednio na nasze konto bankowe. Mamy również możliwość odbioru pożyczki w najbliższej placówce pocztowej. Co jest możliwe dzięki wykorzystaniu czeku Giro. Ta opcja polecana jest osobom, które nie chcą otrzymywać przelewu na konto bankowe.

Czytaj również

Oceń: