dbNet Biznes

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Pisaliśmy pozytywnie na naszych łamach o kontach firmowych mBanku czy Meritum banku. Teraz czas napisać coś pozytywnego również o koncie dbNet Biznes. Które przykuło już jakiś czas naszą uwagę nie tylko wieloma bezpłatnymi akcentami. Ale również dodatkami o których szerzej wspomnimy już za chwilę.

Swego czasu popularność zdobywało konto dbnet do którego bank dołączał rożnego rodzaju gadżety w zamian za otwarcie konta. Chwilę później pojawiła się biznesowa odmiana konta dbNet Biznes. Czyli konto przeznaczone dla osób prowadzących działalność gospodarczą, które również zyskało sobie sympatię.

Konto Biznesowe w Deutsche Bank

To co wyróżnia przede wszystkim konto firmowe w Deutsche Banku to podobnie jak w przypadku wspomnianych firmowych kont mBanku i Meritum Banku, szereg bezpłatnych opcji dostępnych w ramach konta. Otwierając dbNet Biznes możemy liczyć bowiem na bezpłatne prowadzenie rachunku firmowego. Bez opłat miesięcznych, bezpłatne wydanie i obsługę karty do konta (pod warunkiem że przynajmniej raz w miesiącu wykonamy jedną transakcję za pomocą karty). Ponadto możemy również liczyć na bezpłatne wypłaty z bankomatów, na terenie zarówno Polski jak i poza jej granicami. Również przelewy przez internet możemy wykonywać bezpłatnie. Dotyczy to zarówno tradycyjnych przelewów jak i przelewów do ZUS i US.

Konto oszczędnościowe 2% – jeśli jako osoba prowadząca działalność gospodarczą lubimy oszczędzać to te środki które chcemy odłożyć możemy przelać na dodatkowy rachunek db Oszczędna Firma. W ramach którego oprocentowanie na rachunku wynosi 2%.

To jednak nie wszystkie z atutów jakie posiada dbNet Biznes. Ponieważ jeszcze szereg innych udogodnień o których warto tutaj wspomnieć. Mowa tu o pakiecie przedsiębiorczym który dostępny jest w ramach konta. Umożliwia on skorzystanie z rabatów na przeloty samolotami, bezpłatne przesyłki Paczkomaty. Rabat na dostęp do serwisu internetowego SerwisPrawa czy dostęp do MySafety. Dający możliwość ekspresowego zastrzeżenia utraconych kart wraz z dostępem do środków na nich się znajdujących.

Czytaj również

Oceń: