dbNet Biznes

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Konto firmowe dbNet Biznes w Deutsche Bank

Pisaliśmy pozytywnie na naszych łamach o kontach firmowych mBanku czy Meritum banku. Teraz czas napisać coś pozytywnego również o koncie dbNet Biznes które przykuło już jakiś czas naszą uwagę nie tylko wieloma bezpłatnymi akcentami ale również dodatkami o których szerzej wspomnimy już za chwilę.

Swego czasu popularność zdobywało konto dbnet do którego bank dołączał rożnego rodzaju gadżety w zamian za otwarcie konta. Chwilę później pojawiła się biznesowa odmiana konta dbNet Biznes czyli konto przeznaczone dla osób prowadzących działalność gospodarczą, które również zyskało sobie sympatię.

To co wyróżnia przede wszystkim konto firmowe w Deutsche Banku to podobnie jak w przypadku wspomnianych firmowych kont mBanku i Meritum Banku, szereg bezpłatnych opcji dostępnych w ramach konta. Otwierając dbNet Biznes możemy liczyć bowiem na bezpłatne prowadzenie rachunku firmowego bez opłat miesięcznych, bezpłatne wydanie i obsługę karty do konta (pod warunkiem że przynajmniej raz w miesiącu wykonamy jedną transakcję za pomocą karty). Ponadto możemy również liczyć na bezpłatne wypłaty z bankomatów na terenie zarówno Polski jak i poza jej granicami. Również przelewy przez internet możemy wykonywać bezpłatnie i dotyczy to zarówno tradycyjnych przelewów jak i przelewów do ZUS i US.

Konto oszczędnościowe 2% – jeśli jako osoba prowadząca działalność gospodarczą lubimy oszczędzać to te środki które chcemy odłożyć możemy przelać na dodatkowy rachunek db Oszczędna Firma w ramach którego oprocentowanie na rachunku wynosi 2%.

To jednak nie wszystkie z atutów jakie posiada dbNet Biznes ponieważ jeszcze szereg innych udogodnień o których warto tutaj wspomnieć. Mowa tu o pakiecie przedsiębiorczym który dostępny jest w ramach konta. Umożliwia on skorzystanie z rabatów na przeloty samolotami, bezpłatne przesyłki Paczkomaty, rabat na dostęp do serwisu internetowego SerwisPrawa czy dostęp do MySafety dający możliwość ekspresowego zastrzeżenia utraconych kart wraz z dostępem do środków na nich się znajdujących.

Czytaj również

Oceń:*