BIZnes konto active

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
BIZnes konto activ to jedno z nielicznych kont z zyskiem dla osób prowadzących firmę

Biz Bank wprowadza nowe konto firmowe dla przedsiębiorców BIZnes konto active. Jakie są główne korzyści otwarcia tego konta w Biz Banku? O tym postaram się napisać w dzisiejszym artykule.

Wedle tego co znalazłem na stronie promującej ofertę konta BIZnes konto active, konto pozbawione jest opłat za prowadzenie a więc wynosi 0 zł. To na szczęście nie jedyne bezpłatne opcje w ramach konta ponieważ za wydanie karty debetowej do konta również nie poniesiemy żadnych opłat. Kolejna darmowa opcja to przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów na terenie kraju jak i zagranicą.

Oprocentowanie rachunku bieżącego 4% – ten kolejny atut konta na pewno zainteresuje sporo osób prowadzących działalność. Dzięki temu konto firmowe nie musi już wiązać się z kosztami związanymi z jego prowadzeniem a wprost przeciwnie – z zyskami. Oprocentowanie dotyczy przedziału 5-10 tyś. zł.

To te podstawowe informacje które dotyczą konta firmowego BIZnes konto active. Ponadto zakładając wspomniane konto możemy skorzystać dodatkowo z wybranych pakietów: prawnych, medycznych, rentowych i windykacyjnych oraz pakietów assistance.

Bezpieczna firma plus to kolejna opcja dodatkowych pakietów które mogą okazać się przydatne i z których możemy dodatkowo skorzystać w ramach prowadzonego konta. Obejmuje ona takie usługi jak Office Assistance, Infolinie, Medical Assistance, Home Assistance, Car Assistance czy Serwis Concierge.

Konto mobilne – za pomocą specjalnej aplikacji z konta możemy korzystać z każdego miejsca i o każdej porze wykorzystując do tego celu zarówno notebooka, tabletu czy smartfona.

Czytaj również

Oceń:*