Bank Pekao Pożyczka Przekorzystna Biznes

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Większość osób prowadzących własną działalność gospodarczą, prędzej czy później korzysta z dodatkowego finansowania ze strony banków. Dodatkowe środki finansowe pozwalają utrzymać płynności finansową przedsiębiorstwa. Jedną z takich ofert posiada w swojej ofercie Bank Pekao.

Specjalna oferta finansowania dla przedsiębiorców dotyczy ofert Pożyczka Przekorzystna Biznes oraz Biznes Limit. Obie oferty skierowane są do firm działających na rynku conajmniej od 18 miesięcy i prowadzących uproszczoną księgowość.

Pożyczka Przekorzystna Biznes

Ta oferta pożyczki firmowej może szczególnie zainteresować przedsiębiorców poszukujących wysokiego limitu finansowania. W tym konkretnym przypadku wysokość kredytu firmowego może wynosić nawet do 300 000 zł. Środki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel związany z prowadzoną firmą. Mogą również posłużyć na spłatę zobowiązań kredytowych, zaciągniętych w innych bankach. Maksymalny okres spłaty pożyczki to 84 miesiące.

W ramach oferty Pożyczka Przekorzystna Biznes, Bank Pekao nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń rzeczowych. Nie jest również konieczne przedstawianie faktur oraz innych dokumentów potwierdzających wydatkowanie pożyczki.

Jako opcja dostępne jest zabezpieczenie spłaty kredytu gwarancją de minimis. Stanowi ona jedną z form pomocy publicznej na zabezpieczenie spłaty kredytu obrotowego lub inwestycyjnego dla przedsiębiorców.

 

Biznes Limit w rachunku firmowym

Drugim ciekawym produktem finansowym dla osób prowadzących własne firmy i poszukujących finansowania może być Biznes Limit Pekao. Jest to kredyt odnawialny w rachunku bieżącym, który pozwoli na pokrycie wydatków związanych z prowadzoną działalnością, w sytuacji gdy nam ich zabraknie.

Wysokość limitu odnawialnego w ramach Biznes Limit może wynosić od 5000 do nawet 300 000 zł. Szybka decyzja kredytowa może zostać podjęta nawet w ciągu 45 minut od momentu dostarczenia wymaganych dokumentów. Środki z limitu przyznane zostaną na dowolny cel, który powiązany z jest z prowadzoną działalnością. Zaletą tego rozwiązania jest bez wątpienia elastyczna spłata, która może być dopasowana do klienta. Po upływie 12 miesięcy, limit w rachunku firmowym może zostać automatycznie odnowiony, po spełnieniu określonych warunków.

Opcja Biznes Limit dostępna jest dla klientów, prowadzących działalność przynajmniej od 24 miesięcy i rozliczających się w formie Książki Przychodów i Rozchodów.

Czytaj również

Oceń: