70% zniżka Proama

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Proama oferuje zniżki w wysokości 70% za bezszkodową jazdę

Firma Proama dała się w ostatnim czasie poznać za sprawą reklam telewizyjnych, która szczególnie mogła zainteresować kierowców którzy nie mają na koncie żadnych szkód w ciągu ostatnich lat. Mogą oni bowiem uzyskać nawet 70% zniżkę za bezszkodową jazdę, przenosząc swoje ubezpieczenie do Proamy.

Kto najbardziej skorzysta z oferty Proamy? Skorzystają te osoby które posiadają maksymalne zniżki za bezszkodowość a te mogą wynosić albo 60% albo 55% – w Proamie uzyskamy zniżkę w wysokości aż 70%. Ponadto jeśli w ciągu ostatniego roku nie mieliśmy szkody z ubezpieczenie OC a w ciągu ostatnich 3 lat nie mieliśmy również szkody z ubezpieczenia AC (jeśli takie posiadamy) to zniżkę w wysokości 70% otrzymamy również na AC.

Przed czym chroni nas ubezpieczenie OC wykupione w Proama? Może nas ono ochronić przez konsekwencjami w razie szkód wyrządzonych w razie wypadku. W przypadku jeśli spowodujemy wypadek z naszej winy, ubezpieczenie pokryje koszty naprawy samochodów jak również koszty leczenia w przypadku znacznych obrażeń. Oczywiście ubezpieczenie OC jest w naszym kraju obowiązkowe i dotyczy wszystkich zarejestrowanych na terenie Polski pojazdów.

Przed czym chroni nas ubezpieczenie AC wykupione w Proama? Ubezpieczenie takie pokrywa koszty naprawy samochodu w przypadku różnych zdarzeń losowych jak wypadek drogowy, działania żywiołów (powodzie, pożary, wichury itp)., na wypadek aktów wandalizmu oraz daje nam pewność uzyskania rekompensaty w przypadku kradzieży pojazdu.

Dodatkowe 10% zniżki przy zakupie ubezpieczenia przez internet – wykupując w Proama ubezpieczenie OC/AC przez internet mamy szanse na otrzymanie dodatkowo 10% zniżki.

Jeśli skorzystali już Państwo z oferty firmy Proama wykupując w firmie ubezpieczenie OC lub AC zapraszamy do wyrażenia swojej opinii.

Czytaj również

Oceń:*