Usługi Concierge – luksusowy dodatek do karty kredytowej

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Asystent wspierający w realizacji marzeń? Usługi Concierge oferowane w ramach bankowości prywatnej zapewniają dostęp do dodatkowych możliwości, które nie są związane z zarządzaniem finansami osobistymi, ale na pewno ułatwiają codzienne obowiązki. Przyglądamy im się z bliska!

Asystent Concierge – czym się zajmuje?

Pod pojęciem usług Concierge kryje się pakiet wsparcia informacyjno-organizacyjnego o zróżnicowanym charakterze. W praktyce sprowadza się to do zaoferowania klientowi asystenta, do którego można zwrócić się z indywidualnymi prośbami.

Zakres takich usług różni się w zależności od banku. W ich skład mogą wchodzić m.in. takie opcje, jak:

  • organizacja usług domowych, np. naprawy, sprzątanie, przeprowadzki,
  • organizacja usług dla rodziny, np. opieka nad dziećmi czy zwierzętami domowymi, znalezienie ofert zajęć dodatkowych dla dzieci,
  • organizacja czasu wolnego, np. rezerwacja biletów, zaplanowanie wakacji, znalezienie zajęć pozwalających na rozwój hobby,
  • organizacja usług związanych z samochodem, np. serwis, naprawa, wynajem
  • organizacja spotkań biznesowych lub towarzyskich,
  • umówienie wizyt medycznych i kosmetycznych.

Usługi Concierge z kartami Pekao Visa Infinite i Pekao World Elite Mastercard

Klienci Banku Pekao S.A. mogą korzystać ze wsparcia asystenta Concierge, jeśli są posiadaczami karty kredytowej Pekao World Elite Mastercard lub Pekao Visa Infinite. Są one wydawane na wniosek w ramach bankowości prywatnej. Konto Private Banking jest darmowe dla osób, które dysponują aktywami na poziomie co najmniej 1 mln zł.

Karta kredytowa Visa czy Mastercard – korzyści dla klientów bankowości prywatnej

Dostęp do usługi Concierge to nie jedyna korzyść dla posiadaczy kart Pekao Visa Infinite i Pekao World Elite Mastercard. Obydwie wyróżniają się na tle standardowych „kredytówek” dodatkowymi benefitami. Na szczególną uwagę zasługują następujące udogodnienia:

  • Priority Pass – bezpłatny dostęp do ekskluzywnych saloników na lotniskach, z których możesz korzystać na całym świecie, niezależnie od kierunku, w jakim się udajesz.
  • Pakiet ubezpieczeń w podróży – do każdej z kart dołączony jest szeroki pakiet ubezpieczeń, zapewniających ochronę w trakcie wyjazdów dla posiadacza, osoby towarzyszącej i dzieci. Możesz liczyć na odszkodowanie w razie: poniesionych kosztów leczenia, opóźnienia bagażu lub jego utraty, odwołania czy skrócenia podróży.
  • Visa Benefit Program i Mastercard Bezcenne Chwile – karty zapewniają dostęp do zniżek i usług dodatkowych oferowanych przez sieć partnerów. Wystarczy, że regularnie korzystasz ze swojej karty, żeby uzyskać dodatkowe benefity.
  • Fast Track – posiadacze karty Pekao Visa Infinite mogą korzystać z szybkiej odprawy na lotnisku Chopina w Warszawie.

Obydwie karty oferują nietuzinkowe możliwości. Z pozoru oferują podobny zakres usług, jednak zawsze warto przeanalizować szczegóły pod kątem indywidualnych potrzeb. Jeśli jednak zależy Ci na prywatnym asystencie – mamy dobrą wiadomość. Usługa Concierge dostępna będzie dla Ciebie niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na kartę Mastercard, czy Visa.

Obowiązująca Taryfa prowizji i opłat dostępna jest u bankiera, w oddziałach Banku Pekao S.A. oraz na pekao.com.pl. Bank podejmuje decyzje o wydaniu karty i udzieleniu limitu kredytowego po pozytywnym wyniku badania zdolności kredytowe. Żadna część niniejszego opracowania nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i służy wyłącznie celom marketingowym.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla limitu kredytowego w karcie Pekao VISA Infinite wynosi 29,38%. Kalkulacja została dokonana na dzień 27.04.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla limitu kredytowego w karcie Pekao World Elite Mastercard wynosi 26,53%. Kalkulacja została dokonana na dzień 27.04.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Źródło: Artykuł Sponsorowany

Czytaj również

Oceń: