Twisto Limit Kredytowy

- otrzymaj bonus 100 zł na start

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Karta Twisto daje Ci dostęp do dodatkowej gotówki o każdej porze dnia i nocy. Zadłużenie na karcie można spłacić od razu lub nawet do 45 dni bez ponoszenia opłat i prowizji.

O tej usłudze już w najbliższym czasie może zrobić się całkiem głośno. Czym jest Twisto i co możemy w ramach tej usługi zyskać? Czy to zwykła karta kredytowa czy limit kredytowy w koncie osobistym? W zasadzie ani jedna z tych odpowiedź nie pasowałaby, by dokładnie określić czym jest Twisto.

Karta Twisto na pewno posiada wiele cech wspólnych z kartą kredytową, jednak nią nie jest. Jest natomiast bezpłatną kartą płatniczą, w ramach której możemy uzyskać limit kredytowy. Możemy nią płacić w sklepach partnerskich Twisto, jak również we wszystkich innych placówkach, w których akceptowane są karty płatnicze Mastercard.

Zalety karty płatniczej Twisto

Zalety karty są bardzo zbliżone do zalet które dają nam karty kredytowe. Z tą różnicą że niektórymi kartami kredytowymi, możemy wypłacać gotówkę z bankomatu. Karty Twisto takiej możliwości nam jednak nie dają. Dają za to możliwość skorzystania z dodatkowego limitu, w momencie kiedy potrzebujemy dodatkowej gotówki. A więc zarówno wtedy, kiedy musimy nieco bardziej zacisnąć pasa, lub w momencie gdy pojawią się u nas jakieś nie planowane wydatki. Ponadto karta daje korzystne kursy walutowe, w momencie gdy będziemy dokonywali płatności za zakupy w obcej walucie.

Jak uzyskać kartę Twisto?

Kartę Twisto możemy uzyskać całkowicie przez internet, składając wniosek przez stronę internetową. Najłatwiej zamówić ją w trakcie rejestracji konta Twisto Free. Karta zostanie do nas dostarczoną drogą pocztową w ciągu 10 dni od momentu złożenia wniosku. Nie ponosimy przy tym żadnych dodatkowych kosztów, związanych z założeniem czy dostarczeniem karty. Jedyny koszt jaki poniesiemy, może się pojawić w momencie spłaty zadłużenia na karcie.

Jak spłacić zadłużenie na karcie Twisto? Na koniec miesiąca otrzymamy gotowe zestawienie transakcji. Aby uniknąć naliczenia dodatkowych odsetek, spłaty zadłużenia powinniśmy dokonać w ciągu 15 dni. Łącznie okres tzw. grace period wynosi zatem 45 dni. Jeśli nie zwrócimy od razu całego zadłużenia a tylko kwotę minimalną (bo mamy taką możliwość), będziemy ponosili koszt w wysokości 4,5% od wysokości zadłużenia.

Jak uzyskać Bonus 100 zł na start?

Wspomniane 100 zł możemy otrzymać już na samym starcie, bez spełniania żadnych dodatkowych warunków. Wystarczy po prostu zarejestrować się w Twisto i złożyć wniosek o kartę. Należy tutaj zaznaczyć, że pole na wpisanie kodu promocyjnego powinniśmy pozostawić puste, ponieważ dotyczy ono całkiem innej promocji których nie można ze sobą łączyć.Promocja w ramach której możemy uzyskać dodatkowe 100 zł potrwa od 4 do 30 listopada 2019. Akcja promocyjna może się jednak zakończyć szybciej, ponieważ obowiązuje limit 5000 osób.

Czytaj również

1 Opinie
  1. (5/5)

    Hej! Korzystam z Twisto, Tobie też może się spodobać! Spróbuj, a każde z nas dostanie po 50 zł w prezencie.
    Kod: KACPERO6

Oceń:*