TF Bank – kredyty gotówkowe

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Szwedzki TF Bank już od kilku dobrych lat, z powodzeniem radzi sobie na naszym krajowym rynku usług finansowych. Główną ofertę banku stanowią kredyty gotówkowe i konsolidacyjne dla klientów indywidualnych.

Choć główna siedziba TF Bank AB znajduję się w Szwecji. To bank oferuje obecnie swoje usługi finansowe również na terenie takich krajów jak Finlandia, Norwegia, Estonia i Polska. Krajowy oddział banku znajduje się w Gdańsku, przy Al. Grunwaldzkiej 103A. Warto zaznaczyć, iż TF Bank AB posiada notyfikację Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego UKNF. Zezwala mu ona, na prowadzenie działalności poprzez oddział, na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Oferta kredytowa TF Bank Gdańsk

Podstawową ofertą TF Bank stanowi kredyt gotówkowy. Bank udziela kredytu na dowolny cel i bez dodatkowych zabezpieczeń. Wysokość finansowania może wynosić od 1500 do 80 000 zł. Z okresem kredytowania od 12 do 108 miesięcy (maksymalnie 9 lat). Z orientacyjnymi kosztami kredytu będziemy mogli się zapoznać za pośrednictwem strony internetowej banku. Znajduje się na niej kalkulator kredytowy. Dzięki niemu, po podaniu kwoty kredytu i okresu spłaty, będziemy mogli poznać wysokość raty miesięcznej.

Dla kogo kredyt gotówkowy w TF Banku?a

Podstawą do uzyskania kredytu jest posiadanie aktualnego dowodu osobistego oraz dokumentu potwierdzającego dochód. Bank uzależniona wysokość przyznanego kredytu w głównej mierze, od posiadanej zdolności kredytowej. Bank weryfikuje przy tym historię kredytową klienta w bazie BIK (Biuro Informacji Kredytowej).

Proces udzielenia kredytu

Wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć całkowicie przez internet. W związku z tym, że bank współpracuje z ponad 5 tysiącami punktów sprzedaży w całej Polsce, przeprowadzenie dodatkowych formalności związanych z kredytem nie powinno być utrudnione. Pełna kwota kredytu zostaje wypłacona bezpośrednio na konto bankowe kredytobiorcy. Lub za pomocą czeku Giro. O tym ostatnim rozwiązaniu pisaliśmy już nie raz na naszych łamach. Umożliwia ono wypłatę pieniędzy w placówkach pocztowych na terenie całej Polski.

Czytaj również

1 Comment
  1. Ogólnie wymagania zbliżone jak w banku. Jeśli więc komuś odrzucono wniosek o kredyt w banku, to najpewniej w TF banku również takiego kredytu nie otrzyma.

    (3/5)

Oceń: