Szybka Moneta

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

5 udostępnij na FB

Rozpoczynamy kolejny tydzień września, a ja tym razem rozpocznę go od przedstawienia jednej z nowych ofert na naszym rynku chwilówek. Konkretnie mam tu na myśli firmę Szybka Moneta, firmę całkowicie polską pochodzącą z Krakowa, działającą bez pośredników i posiadającą środki własne na udzielanie pożyczek. No to do dzieła..

A zacznę może od promocji bo i taką natrafimy przyglądając się ofercie Szybka Moneta. Chodzi oczywiście o pierwszą pożyczkę za darmo czyli popularną promocję dla nowych klientów. Mogą oni pożyczyć do 500 zł na okres nie dłuższy jak 15 dni i nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych opłat, pod warunkiem oczywiście że terminowo spłacą to co pożyczyli.

Ogólnie w ofercie firmy Szybka Moneta znajdują się pożyczki od 200 zł do 5000 zł, dla nowych klientów może to być limit do 2000 zł. Okres spłaty pożyczki może wynosić nieco więcej niż w przypadku większości ofert firm które udzielają chwilówek. maksymalny okres spłaty nie wynosi bowiem 30 dni a 40 dni, co na pewno może być interesującym punktem dla wielu osób. Mimo tego dostępna jest również opcja przedłużenia terminu spłaty o 7, 15 lub 30 dni.

Chwilówki Szybka Moneta

Koszty pożyczek w Szybka Moneta – tu tradycyjnie sprawdzam to dla opcji pożyczki 500 zł z okresem spłaty 30 dni. Koszt takiej pożyczki to dokładnie 125 zł a więc całkiem nie wygórowana kwota choć jak pewnie niektórzy się orientują na rynku możemy spotkać znacznie tańsze opcje pożyczenia takiej gotówki. Choć z drugiej strony patrząc – droższe również.

Kto może dostać pożyczkę w Szybkiej Monecie? Pożyczkę dostaną te osoby które ukończyły 20 lat a nie przekroczyły pułapu 75 lat. Do uzyskania pożyczki musimy również być obywatelem RP, posiadać konto bankowe oraz dowód osobisty. W niektórych sytuacjach może być potrzebny jakiś dodatkowy dokument potwierdzający uzyskiwanie dochodów np. wyciąg z konta bankowego na które otrzymujemy wypłatę.

Czytaj również

5 Comments
  1. Właśnie jestem po spłacie pierwszej pożyczki w tej firmie i nie musiałam ponosić żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych – oddałam dokładnie tyle, ile pożyczyłam. Szybka Moneta jest naprawdę szybka, bo z tego co pamiętam środki były błyskawicznie przelane na moje konto. Fajnie, że polska firma ma tak dobre podejście do swoich klientów.

  2. Ja też polecam ofertę Szybkiej Monety. Po złożeniu wniosku otrzymałam błyskawiczną odpowiedź, a pieniądze momentalnie wpłynęły na moje konto.

  3. Polecam firmę Szybka Moneta! Jestem zdziwiona jak szybko pieniadze trafiły na moje konto. A teraz spłaciłam juz ostatnią ratę darmowej pożyczki. Wszystko jest w porzadku, dokładnie tak, jak zostało to opisane na ich stronie, nie ściemniają 🙂

Oceń: