Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Smart Pożyczka

Oferta Smart Pożyczki

Firm udzielających chwilówek przybywa nam co raz więcej, co ma bezpośredni związek z dużym zainteresowaniem ze strony pożyczkobiorców tego rodzaju pożyczkami. Kolejną taką nową propozycją jest oferta firmy Smart Pożyczka.

W firmie nie znajdziemy dużych kwot pożyczek ponieważ propozycja Smart Pożyczki ograniczyła się do małych pożyczek do 1000 zł a w przypadku nowych klientów do 600 zł. Okres spłaty jest podobny do innych tego typu ofert i może wynosić od 5 do 30 dni z możliwością wydłużenia terminu spłaty. Warto wspomnieć że w chwili gdy przygotowywaliśmy prezentację firmy dostępna była promocja w ramach której pierwszą pożyczkę do 600 zł można był wziąć bez opłat pod warunkiem jej zwrotu w ciągu 10 dni.

Pożyczki są dostępne dla osób od 21 do 70 lat, będących obywatelami Polski i posiadających stałe zatrudnienie. Osoby chcące wziąć pożyczkę w Smart Pożyczka nie powinny również znajdować się w rejestrach dłużników.

Do uzyskania pożyczki nie są wymagane zaświadczenia o dochodach, przy wypełnianiu wniosku przyda nam się natomiast dowód osobisty z którego będziemy musieli podać kilka danych jak choćby numer PESEL. Niektóre osoby może również ucieszyć fakt że firma nie dzwoni do pracodawcy w celu weryfikacji danych pożyczkobiorcy czy podanych w formularzu dochodów, co oficjalnie potwierdza na stronie internetowej.

Jak wyglądają koszty pożyczek Smart Pożyczka na tle konkurencji? W zasadzie podobnie jak u większości firm a więc firma niestety nie zaskakuje tutaj niskim opłatami. Za pożyczenie 500 zł na okres 30 dni zapłacić będziemy musieli 126 zł co daje łączną kwotę do spłaty w wysokości 626 zł.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.


*