Smart Kredyt

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Swego czasu pisałem już o tym banku, wspominając nie raz o koncie osobistym które jest w ich ofercie i nadal uważam tę ofertę za całkiem atrakcyjną. Dziś jednak zajmę się kredytem gotówkowym Smart Kredyt, który oferuje Bank Smart. A możemy go uzyskać całkowicie internetowo.

Swoją drogą co raz więcej możemy usłyszeć o bankach, które chcą udzielać kredytów w pełni internetowo. Niebywały wpływ na to, miały bez wątpienia firmy pożyczkowe z których w zasadzie wszystkie udzielają pożyczek w ten sposób. A większość z nich nawet nie posiada stacjonarnych placówek. Do banków udzielających kredytów przez internet dołącza teraz Bank Smart.

Smart Kredyt w Smart Bank

Kwoty kredytów o jakie możemy starać się w banku, są dosyć duże ponieważ mogą wynosić nawet do 150 000 zł z okresem spłaty do 10 lat (120 miesięcy). Oczywiście równie dobrze możemy starać się o uzyskanie mniejszej kwoty i z krótszym okresem spłaty. Przykładowo kredyt do kwoty 3900 zł udzielany jest na oświadczenie. A więc w jego przypadku, nie jest wymagane przesyłanie dodatkowych dokumentów potwierdzających nasze dochody.

Co będzie zatem do uzyskania kredytu w Banku Smart? Oczywiście musimy posiadać dowód osobisty. Jeśli jesteśmy osobą zatrudnioną, to będą to dane naszego pracodawcy, numer naszego rachunku bankowego na który zostanie przelana kwota kredytu, oraz sama informacja o wysokości naszych dochodów. Oraz informacja o ewentualnych zobowiązaniach finansowych (rachunki za media, raty innych kredytów czy obciążenie na karcie kredytowej).

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania kredytu przez internet jest złożenie wniosku o kredyt. Po przesłaniu którego otrzymamy decyzję kredytową. Jeśli jest ona pozytywna, podpisujemy umowę o kredyt z pomocą przelewu weryfikacyjnego z konta bankowego, w wysokości 1 grosza. Po poprawnej weryfikacji, bank przelewa nam kwotę kredytu. Powinna się ona pojawić na naszym koncie w ciągu 24 godzin od momentu złożenia wniosku.

Uprzedzając Wasze pytania – tak, Bank Smart weryfikuje dane kredytobiorcy w bazach BIK 😉

Czytaj również

Oceń: