Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczkomat pożyczy 1500 zł za darmo nawet na 35 dni

Od teraz w Pożyczkomacie pierwszą pożyczkę możecie uzyskać już za darmo - do 1500 zł i nawet na 35 dni.

Pożyczkomat to znana marka na rynku chwilówek, zresztą nie tylko naszym krajowym ponieważ firma udziela pożyczek również w wielu innych krajach europejskich jak Czechy, Słowacja czy Estonia. Do tej pory firma jednak stroniła od wprowadzenia promocji w postaci pierwszej pożyczki za darmo dla nowych klientów.. do teraz.

Pierwsza pożyczka za 0 zł i to nawet na 35 dni – jeśli nie mieliście okazji pożyczać jeszcze gotówki w Pożyczkomacie to teraz będziecie mieli możliwość to zrobić całkowicie za darmo. Co jednak najlepsze, firma oferuje całkiem spory limit nowym klientom który wynosi obecnie do 1500 zł i całkiem atrakcyjny termin spłaty który może sięgnąć nawet 35 dni. Można by powiedzieć że jest to wręcz idealna propozycja tuż przed zbliżającymi się wakacjami, ponieważ dodatkową gotówkę i to całkiem nie małą możemy pożyczyć całkowicie bez opłat, pod warunkiem że będziemy pamiętać o terminowej spłacie pożyczki.

Jakie są warunki uzyskania pożyczki w Pożyczkomacie? Oczywiście aby skorzystać z promocji pierwszej pożyczki za 0 zł musimy należeć do nowych klientów firmy, czyli takich którzy nigdy wcześniej nie brali u nich pożyczki. Ponadto warunkami jakie stawia firma jest również ukończone 20 lat, posiadanie stałych dochodów oraz brak opóźnień widocznych w rejestrach dłużników takich jak KRD czy Erif.

Pisząc o nowej ofercie Pożyczkomatu, warto byłoby również wspomnieć że całkiem spory limit dostępny jest również dla stałych klientów firmy, który wynosi na dzień dzisiejszy do 4000 zł.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.


*