Pożyczkomat pożyczy 1500 zł za darmo nawet na 35 dni

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Pożyczka 1500 zł za darmo na 35 dni Od teraz w Pożyczkomacie pierwszą pożyczkę możecie uzyskać już za darmo - do 1500 zł i nawet na 35 dni.

Pożyczkomat to znana marka na rynku chwilówek, zresztą nie tylko naszym krajowym ponieważ firma udziela pożyczek również w wielu innych krajach europejskich jak Czechy, Słowacja czy Estonia. Do tej pory firma jednak stroniła od wprowadzenia promocji w postaci pierwszej pożyczki za darmo dla nowych klientów.. do teraz.

Pierwsza pożyczka za 0 zł i to nawet na 35 dni – jeśli nie mieliście okazji pożyczać jeszcze gotówki w Pożyczkomacie to teraz będziecie mieli możliwość to zrobić całkowicie za darmo. Co jednak najlepsze, firma oferuje całkiem spory limit nowym klientom który wynosi obecnie do 1500 zł i całkiem atrakcyjny termin spłaty który może sięgnąć nawet 35 dni. Można by powiedzieć że jest to wręcz idealna propozycja tuż przed zbliżającymi się wakacjami, ponieważ dodatkową gotówkę i to całkiem nie małą możemy pożyczyć całkowicie bez opłat, pod warunkiem że będziemy pamiętać o terminowej spłacie pożyczki.

Pożyczka 1500 zł za darmo na 35 dni

Jakie są warunki uzyskania pożyczki w Pożyczkomacie? Oczywiście aby skorzystać z promocji pierwszej pożyczki za 0 zł musimy należeć do nowych klientów firmy, czyli takich którzy nigdy wcześniej nie brali u nich pożyczki. Ponadto warunkami jakie stawia firma jest również ukończone 20 lat, posiadanie stałych dochodów oraz brak opóźnień widocznych w rejestrach dłużników takich jak KRD czy Erif.

Pisząc o nowej ofercie Pożyczkomatu, warto byłoby również wspomnieć że całkiem spory limit dostępny jest również dla stałych klientów firmy, który wynosi na dzień dzisiejszy do 4000 zł.

Czytaj również

Oceń:*