Kredyty Bankowe | Pożyczki Pozabankowe | Kredyty bez BIK | Chwilówki | Pożyczki na raty | Kredyty Firmowe

Pożyczki Kas Stefczyka

Kasa Stefczyka to głównie szeroka oferta pożyczek skierowana dla osób najmłodszych posiadających dowód osobisty po seniorów.

Kasa Stefczyka należy do sektora tzw. „skok’ów” a pod tym skrótem kryje się Spółdzielcza kasa oszczędnościowo-kredytowa. Nie są to banki ale instytucje finansowe działające w oparciu o stworzone regulacje prawne, jednak od kilku lat objęte są nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego.

Ogólnie jednak w ofercie Kasy Stefczyka znajdziemy podobne oferty jak w tradycyjnych bankach a udzielane przez nich kredyty posiadają bardzo zbliżone a czasami i identyczne oprocentowanie. Nie ma tu więc znacznie większych kosztów pożyczek jak w przypadku firm pozabankowych. My dzisiaj skupimy się właśnie na pożyczkach dostępnych w ofercie Kas Stefczyka.

Oferta pożyczkowa Kas Stefczyka jest bardzo bogata i każdy znajdzie tu praktycznie coś dla siebie, począwszy od osób młodych nie posiadających jeszcze historii kredytowej, przez biznesmenów po emerytów i rencistów.

Tradycyjna oferta gotówkowa pożyczek Kas Stefczyka to od 1000 zł do nawet 100 000 zł z okresem spłaty mogącym wynosić od 4 miesięcy (przy niskich pożyczkach) po nawet 120 miesięcy czyli 10 lat w przypadku wysokich kwot pożyczek.

Wniosek o każdą z pożyczkę możemy złożyć całkowicie przez internet, jednak już do ustalenia szczegółów i dopełnienia formalności wymagana jest fizyczna obecność w najbliższej placówce.

Wspomnieliśmy na początku o tym że Kasa Stefczyka posiada ofercie również propozycję dla biznesmenów i osób prowadzących działalność gospodarczą. W jej ofercie są specjalne pożyczki skierowane do takich osób w postaci pakietów BIP oraz Prestige. W ramach tych ofert możliwe jest uzyskania nawet do 300 000 zł.

Z kolei Pożyczka Senior może zainteresować osoby starsze po 60 roku życia, będące na emeryturze lub na świadczeniu przedemerytalnym. Pożyczka ta może zostać przeznaczona na dowolny cel a więc zarówno jeśli potrzebujemy pieniędzy na remont mieszkania, wyjazd do sanatorium czy każdy inny cel.

1 Opinie

  1. Czy to prawda że Kasa Stefczyka nie jest bankiem a nadal parabankiem. Wobec tego czy uzyskanie u nich pożyczki jest łatwiejsze niż w normalnym banku?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*