Pożyczki Kas Stefczyka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

2 udostępnij na FB
Kasa Stefczyka pożyczki Kasa Stefczyka to głównie szeroka oferta pożyczek skierowana dla osób najmłodszych posiadających dowód osobisty po seniorów.

Kasa Stefczyka należy do sektora tzw. “skok’ów” a pod tym skrótem kryje się Spółdzielcza kasa oszczędnościowo-kredytowa. Nie są to banki, ale instytucje finansowe działające w oparciu o stworzone regulacje prawne. Jednak od kilku lat objęte są nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego.

Ogólnie jednak w ofercie Kasy Stefczyka znajdziemy podobne oferty jak w tradycyjnych bankach. Udzielane przez nich kredyty posiadają bardzo zbliżone, a czasami i identyczne oprocentowanie. Nie ma tu więc znacznie większych kosztów pożyczek jak w przypadku firm pozabankowych. My dzisiaj skupimy się właśnie na pożyczkach, dostępnych w ofercie Kas Stefczyka.

Oferta pożyczkowa Kas Stefczyka jest bardzo bogata i każdy znajdzie tu praktycznie coś dla siebie. Począwszy od osób młodych nie posiadających jeszcze historii kredytowej, przez biznesmenów po emerytów i rencistów.

Kasa Stefczyka – pożyczki gotówkowe

Tradycyjna oferta gotówkowa pożyczek Kas Stefczyka to od 1000 zł do nawet 100 000 zł. Z okresem spłaty mogącym wynosić od 4 miesięcy (przy niskich pożyczkach) po nawet 120 miesięcy czyli 10 lat w przypadku wysokich kwot pożyczek.

Wniosek o każdą z pożyczkę możemy złożyć całkowicie przez internet. Jednak już do ustalenia szczegółów i dopełnienia formalności wymagana jest fizyczna obecność w najbliższej placówce.

Wspomnieliśmy na początku o tym, że Kasa Stefczyka posiada w ofercie również propozycję dla biznesmenów i osób prowadzących działalność gospodarczą. W jej ofercie są specjalne pożyczki skierowane do takich osób, w postaci pakietów BIP oraz Prestige. W ramach tych ofert możliwe jest uzyskanie pożyczki firmowej nawet do 300 000 zł.

Z kolei Pożyczka Senior może zainteresować osoby starsze po 60 roku życia, będące na emeryturze lub na świadczeniu przedemerytalnym. Pożyczka ta może zostać przeznaczona na dowolny cel a więc zarówno jeśli potrzebujemy pieniędzy na remont mieszkania, wyjazd do sanatorium czy każdy inny cel.

Czytaj również

2 Opinie
  1. Czy to prawda że Kasa Stefczyka nie jest bankiem a nadal parabankiem. Wobec tego czy uzyskanie u nich pożyczki jest łatwiejsze niż w normalnym banku?

    • Zwał jak zwał, ale zdaje się że KNF trzyma nadzór nad tą instytucją. W każdym bądź razie, faktycznie szanse na uzyskanie kredytu w Kasie Stefczyka mogą być większe, przy zachowaniu podobnych kosztów pożyczki jak w banku.

      (4/5)
Oceń:*