Pożyczki dla firm w PKO Bank Polski

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
PKO to nie tylko bank który posiada ofertę dla osób indywidualnych ale również dla osób prowadzących własne firmy

Szukając kredytu czy pożyczki dla własnej firmy, nie jesteśmy skazani jedynie na Idea Bank, ponieważ istnieje szereg banków które poza ofertą dla osób indywidualnych, posiadają również ofertą finansową dla firm i osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Jednym z takich banków jest PKO Bank Polski i szeroka oferta kredytów firmowych.

Pod kątem finansów firmowych PKO posiada dosyć szeroką propozycję dla przedsiębiorców. Poza tradycyjnymi kredytami gotówkowymi znajdziemy tu również kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne, limity kredytowe w koncie, pożyczki hipoteczne, pożyczki MŚP czy pożyczki z gwarancją De Minimis.

Kredyt obrotowy MSP w PKO – kredyt z szybką decyzją kredytową w kwocie nawet do miliona złotych lub kredyt bez zabezpieczeń rzeczowych nawet do 500 tyś zł. Kredyt obrotowy może być udzielany w różnych walutach. Kredyt taki może na posłużyć w celu spłaty zadłużenia z tytułu kredytów obrotowych jak również limitów kart kredytowych zaciągniętych w innych bankach.

Kredyty inwestycyjne PKO – kredyt które może zostać przeznaczony na finansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych które związane są z prowadzoną działalnością gospodarczą lub rolniczą.

Limit kredytowy wielo celowy MSP w PKO – daje możliwość korzystania z różnych produktów bankowych w ramach jednej umowy w wybranym przez klienta terminie. Najszybszy dostęp do dodatkowej gotówki dzięki uproszczonym procedurom uruchamiania produktów w ramach limitu.

Pożyczka hipoteczna dla MSP w PKO – pożyczka które może posłużyć w celu finansowania dowolnego celu związanego z prowadzoną przez nas działalnością. Z pożyczki możemy sfinansować nawet do 60 procent wartości nieruchomości będącej przedmiotem zabezpieczenia.

Pożyczki z gwarancją De Minimis z BGK to pożyczki z niskim kosztem zabezpieczenia z roczną prowizją w wysokości 0,5% kwoty gwarancji z długim okresem kredytowania.

Czytaj również

1 Opinie
  1. (5/5)

    Zastanawiałem się, czy kredyt obrotowy PKO będzie dla mnie odpowiedni. Najbardziej interesował mnie PKO kredyt na działalność gospodarczą z długim okresem kredytowania. Jeszcze się nie zdecydowałem.

Oceń:*