Pożyczki dla firm transportowych

- Bonabanco

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Bonabanco należy do grona firm o specjalistycznym obszarze działalności. Jak sami mówią o sobie, ich główną misją jest pomoc małym i średnim firmom transportowym. Te firmy najczęściej mają problem z uzyskaniem dodatkowego finansowania w banku. Dlatego też, tutaj swoją pomocną rękę wyciąga do nich Bonabanco.

Można by powiedzieć że oferta Bonabanco to szeroki zakres usług finansowych skierowanych do firm transportowych. Firma zapewnia zarówno finansowanie paliwa, leasingu czy udziela pożyczki dla firm transportowych.

Kredyt dla firmy transportowej

Ogólnie mówiąc, oferta Bonabanco umożliwia firmie transportowej poprawę płynności finansowej. Swoimi działaniami nie tylko umożliwia uzyskanie pomocy finansowej, ale również doradza przewoźnikom w codziennych wyzwaniach, które firmy napotykają w trakcie swojej pracy.

Główne usługi w ofercie Bonabanco:

  • Finansowanie zakupu paliwa oraz leasingu samochodów ciężarowych w wysokości do 200 000 zł
  • Finansowanie ubezpieczeń i usług
  • Opłacony depozyt na kartę paliwową
  • Pożyczki dla firm transportowych
  • Dodatkowe rabaty na paliwo (nawet 9 groszy na litrze paliwa)
  • Wydłużony okres rozliczenia za paliwo
  • Opłacenie przeterminowanych faktur

Jeśli Twoja firma transportowa posiada zatory płatnicze, wystarczy że zgłosisz się do Bonabanco i wskażesz kilka podstawowych informacji, po których będzie można ustalić odpowiedni plan pomocy. Chodzi tu głównie o oszacowanie kosztów, ustalenie limitu miesięcznego oraz konkretnego celu spłaty. Do wyboru będziesz miał jeden z czterech pakietów od 50 000 do 200 000 złotych. Po wybraniu odpowiedniego pakietu, uzyskasz informację o wysokości oprocentowania dziennego, opłacie serwisowej oraz pozostałych kosztach.

Pakiety Bonabanco

Główne korzyści finansowania Bonabanco

– terminowo opłacone paliwo oraz faktury po terminie
– terminowo opłacony leasing oraz raty po terminie
– pomoc w weryfikowaniu rzetelności zleceniodawców
– monitoring płatności kontrahentów
– korzystniejsze stawki oprocentowania (od 0,045% za dzień)
– karta paliwowa bez depozytu z zasięgiem międzynarodowym
– dodatkowa optymalizacja kosztów

Do kogo skierowany jest program Bonabanco? Może z niego skorzystać każda firma transportowa, która pozytywnie przejdzie proces weryfikacyjny. Firma nie wymaga przedstawiania żadnych dodatkowych dokumentów przez rozpoczęciem współpracy, z racji tego że należy do grona firm zintegrowanych z platformą Trans.eu.

Czytaj również

Oceń: