Pożyczka z karty

- wypłata środków z limitu karty

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

6 udostępnij na FB

Czy można wypłacić gotówkę za pomocą karty kredytowej? Jest to realne, ale jednak mało opłacalne rozwiązanie. Poniesiemy zbyt duże koszty jeśli zdecydujemy się na taki krok, szczególnie jeśli będzie to większa wypłata i z dłuższym okresem spłaty. Znacznie lepiej sprawdzi się pod tym kątem pożyczka z karty Citi Simplicity.

Wypłacając gotówkę za pomocą karty kredytowej jesteśmy automatycznie pozbawieni okresu bez odsetkowego, ponieważ dotyczy on wyłącznie transakcji bezgotówkowych. Co więcej, odsetki za wypłatę gotówki z bankomatu, której dokonamy za pomocą karty kredytowej, będą naliczały się już od pierwszego dnia wypłaty aż do momentu pełnej spłaty zadłużenia na karcie.

Pożyczki z karty kredytowej Citi Simplicity

Pożyczka z Karty to kompletna nowość w banku Citi Handlowy. Umożliwia wypłatę środków z karty na dowolne konto. Pożyczkę w maksymalnej kwocie do 2000 zł, możemy przeznaczyć na dowolny cel a jej spłata będzie odbywać się w wygodnych ratach miesięcznych. Pożyczka z Karty to całkowita nowość w banku Citi Handlowy. Umożliwia wypłatę środków z karty na dowolne konto. Pożyczkę w maksymalnej kwocie do 2000 zł, możemy przeznaczyć na dowolny cel a jej spłata będzie odbywać się w wygodnych ratach miesięcznych. Zakładając kartę Citi Simplicity będziemy mogli liczyć na 0% prowizji, 0% oprocentowania oraz 0 zł opłaty operacyjnej (w ramach oferty „Komfortowe powitanie z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II”).

Karta Citi Simplicity została uznana najlepszą kartą kredytową w rankingu Złoty Bankier w latach 2016, 2017 oraz 2018. Jest to jedna najbardziej korzystnych ofert na rynku, ponieważ nie posiada opłaty rocznej za kartę. Ponadto będąc właścicielem karty, możemy otrzymywać rabaty, nagrody i niespodzianki w programach Citi Specials i MasterCard® Priceless® Specials. Po wejściu na stronę, wskazaniu rodzaju karty którą posiadamy i miejscowości, w której chcemy skorzystać z promocji, pokaże nam się pełna oferta dostępnych promocji. Obejmuje ona zarówno sklepy, restauracje oraz usługi, w ramach których możemy skorzystać z określonych rabatów.

Promocje i Rabaty Citi Specials

Czytaj również

6 Comments
 1. Ciekawa opcja, a czy później można wnioskować o zwiększenie limitu na karcie, jeśli będę terminowo spłacał zadłużenie na karcie?

  • To jest karta kredytowa Citi Simplicity a wysokość przyznanego limitu zależy w głównej mierze od tego jakie posiadamy dochody i jaką ocenę zdolności uzyskamy od banku. Tak więc odpowiadając na Twoje pytania – tak, jak najbardziej będzie miał możliwość zwiększenia limitu na tej karcie.

 2. Karty kredytowe posiadają już co raz więcej udogodnień. Można z ich pomocą już nie tylko płacić za zakupy. Ale również uzyskać pożyczki z karty, robić przelew z karty czy zbierać dodatkowe punkty wymienne na nagrody.

  (4/5)
 3. Bardzo dużo banków umożliwia już wykonanie takiej pożyczki z karty kredytowej, jeszcze zanim otrzymamy ją pocztą od banku. Spore ułatwienie, dzięki któremu możemy w szybki sposób uzyskać dodatkowe środki z pomocą karty kredytowej.

  (4/5)
  • Dokładnie tak, jak mam kartę BNP Paribas którą otrzymałem w banku w ramach promocji z kodami do Biedronki i również mam dostępną opcję pożyczka z karty.

 4. Potwierdzam jest coś takiego jak pożyczka z karty, bo mam nawet taką opcję jak wejdę sobie w mój panel konta w BNP Paribas. Pytanie tylko, czy taka pożyczka nie będzie droższa w spłacie niż tradycyjny kredyt gotówkowy?

  (5/5)

Oceń: