Pożyczka w T-Mobile Usługi Bankowe

Uzyskanie pożyczki gotówkowej w T-Mobile Usługi Bankowe możliwe jest całkowicie przez internet, pod warunkiem że staramy się o kwotę nie wyższą jak 20 000 zł.

Jakimś dziwnym trafem złożyło się tak, że pisałem już o wielu produktach T-Mobile Usługi Bankowe. Był artykuł o kredycie konsolidacyjnym, pisałem też o karcie kredytowej czy nawet o rachunku osobistym w T-Mobile. Do tej pory zabrakło jednak artykułu który przybliżałby ofertę pożyczki gotówkowej, jaka również jest dostępna w ofercie marki.

T-Mobile Usługi Bankowe narodził się na zgliszczach Alior Sync, swego czasu bardzo popularnej marki za którą odpowiedzialny był Alior bank. Nowa nazwa pojawiła się w chwili nawiązania bliskiej współpracy z marką kojarzoną głównie z telefonią komórkową – T-Mobile (a dawniej Era).

Pożyczka T-Mobile całkowicie przez internet? Alior Sync był tworem nastawionym głównie na działalność internetową, czy więc w przypadku T-Mobile Usługi Bankowe, możemy starać się by potrzebną pożyczkę uzyskać całkowicie internetowo? Jak najbardziej, pod warunkiem jednak że kwota pożyczki nie będzie przekraczała kwoty 20 000 zł. W przypadku takiej kwoty pożyczki, wszystkie formalności z nią związane powinniśmy załatwić przez internet. Sama umowa w takiej sytuacji może zostać wysłana do nas drogą mailową lub w wersji papierowej za pośrednictwem kuriera. Cała kwota pożyczki T-Mobile trafi bezpośrednio na nasze konto bankowe, zaraz po dopełnieniu formalności związanych z zawarciem umowy. Warto w tym miejscu nadmienić, że do uzyskania pożyczki nie jest wymagane aktywne konto bankowe w T-Mobile Usługi Bankowe, ponieważ może to być dowolne konto w każdym innym banku.

Maksymalna kwota kredytu i okres spłaty – jak wspomniałem już wcześniej w przypadku pożyczek internetowych maksymalna kwota pożyczki może wynosić do 20 000 zł. Jednak jeżeli zależy nam na uzyskaniu większej kwoty pożyczki, to możemy wnioskować nawet do 150 000 zł. Jednak w celu sfinalizowania formalności będzie w tej sytuacji wymagana już fizyczna obecność w najbliższej placówce Alior banku. Jeżeli natomiast chodzi o okres spłaty pożyczki to możemy ją uzyskać zarówno z krótkim okresem spłaty (np. kilku miesięcy) jak również znacznie bardziej wydłużonym, mogącym sięgać nawet 120 miesięcy czyli 10 lat. Ta ostatnia opcja może szczególnie zainteresować osoby myślące o pożyczeniu większej kwoty gotówki.

Pożyczka T-Mobile na dowolny cel – przeznaczenie pożyczki może być dowolne a więc może ona zostać przeznaczona na co chcemy. Może to więc być zarówno pokrycie kosztów wycieczki zagranicznej, kupno nowych mebli, remont mieszkania czy dodatkowy zastrzyk gotówki przed zbliżającymi się świętami.

1 Opinie
  1. Istnieją banki czy firmy pożyczkowe w których jednak łatwiej uzyskać taką pożyczkę przez internet niż w T-Mobile. Wiadomo że pożyczki internetowe w przypadku banków jeszcze długo będą daleko w tyle i nie dla wszystkich łatwo dostępne. A tym bardziej takie wysokie kwoty kredytów gotówkowych.

Zostaw komentarz
Oceń:*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany


*