Pożyczka w T-Mobile Usługi Bankowe

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Uzyskanie pożyczki gotówkowej w T-Mobile Usługi Bankowe możliwe jest całkowicie przez internet, pod warunkiem że staramy się o kwotę nie wyższą jak 20 000 zł.

Jakimś dziwnym trafem złożyło się tak, że pisałem już o wielu produktach T-Mobile Usługi Bankowe. Był artykuł o kredycie konsolidacyjnym, pisałem też o karcie kredytowej czy nawet o rachunku osobistym w T-Mobile. Do tej pory zabrakło jednak artykułu który przybliżałby ofertę pożyczki gotówkowej, jaka również jest dostępna w ofercie marki.

T-Mobile Usługi Bankowe narodził się na zgliszczach Alior Sync, swego czasu bardzo popularnej marki za którą odpowiedzialny był Alior bank. Nowa nazwa pojawiła się w chwili nawiązania bliskiej współpracy z marką kojarzoną głównie z telefonią komórkową – T-Mobile (a dawniej Era).

Pożyczka T-Mobile całkowicie przez internet? Alior Sync był tworem nastawionym głównie na działalność internetową, czy więc w przypadku T-Mobile Usługi Bankowe, możemy starać się by potrzebną pożyczkę uzyskać całkowicie internetowo? Jak najbardziej, pod warunkiem jednak że kwota pożyczki nie będzie przekraczała kwoty 20 000 zł. W przypadku takiej kwoty pożyczki, wszystkie formalności z nią związane powinniśmy załatwić przez internet. Sama umowa w takiej sytuacji może zostać wysłana do nas drogą mailową lub w wersji papierowej za pośrednictwem kuriera. Cała kwota pożyczki T-Mobile trafi bezpośrednio na nasze konto bankowe, zaraz po dopełnieniu formalności związanych z zawarciem umowy. Warto w tym miejscu nadmienić, że do uzyskania pożyczki nie jest wymagane aktywne konto bankowe w T-Mobile Usługi Bankowe, ponieważ może to być dowolne konto w każdym innym banku.

Maksymalna kwota kredytu i okres spłaty – jak wspomniałem już wcześniej w przypadku pożyczek internetowych maksymalna kwota pożyczki może wynosić do 20 000 zł. Jednak jeżeli zależy nam na uzyskaniu większej kwoty pożyczki, to możemy wnioskować nawet do 150 000 zł. Jednak w celu sfinalizowania formalności będzie w tej sytuacji wymagana już fizyczna obecność w najbliższej placówce Alior banku. Jeżeli natomiast chodzi o okres spłaty pożyczki to możemy ją uzyskać zarówno z krótkim okresem spłaty (np. kilku miesięcy) jak również znacznie bardziej wydłużonym, mogącym sięgać nawet 120 miesięcy czyli 10 lat. Ta ostatnia opcja może szczególnie zainteresować osoby myślące o pożyczeniu większej kwoty gotówki.

Pożyczka T-Mobile na dowolny cel – przeznaczenie pożyczki może być dowolne a więc może ona zostać przeznaczona na co chcemy. Może to więc być zarówno pokrycie kosztów wycieczki zagranicznej, kupno nowych mebli, remont mieszkania czy dodatkowy zastrzyk gotówki przed zbliżającymi się świętami.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Istnieją banki czy firmy pożyczkowe w których jednak łatwiej uzyskać taką pożyczkę przez internet niż w T-Mobile. Wiadomo że pożyczki internetowe w przypadku banków jeszcze długo będą daleko w tyle i nie dla wszystkich łatwo dostępne. A tym bardziej takie wysokie kwoty kredytów gotówkowych.

Oceń:*