Pożyczka przez internet w Eurobanku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

6 udostępnij na FB
Pożyczka przez internet w Eurobanku Eurobank wprowadza pożyczki przez internet, pożyczki dostępne od początku do końca całkowicie przez internet. Wygodnie i prosto dostępna bez dodatkowych zaświadczeń.

Eurobank rozpoczyna pożyczanie pieniędzy przez internet. Co prawda oferowane pożyczki przez internet nie są zbyt wysokie, ale oferta powinna spełnić oczekiwania osób które poszukują nie dużej pożyczki. Pożyczka przez internet w Eurobanku obejmuje pożyczki w wysokości do 4000 zł z okresem spłaty od 3 do 60 miesięcy.

Choć Eurobank oferuje kredyty gotówkowe na terenie Polski już do bardzo długiego czasu, to dopiero teraz zdecydował się wprowadzić do swojej oferty, cieszące się aktualnie dużą popularnością pożyczki przez internet. Jak wspomniałem już na wstępie, nie znajdziemy w ramach tej oferty zbyt wysokich pożyczek. Dostępne kwoty pożyczek internetowych zbliżone są do oferty chwilówek, ponieważ mogą sięgać od 500 do 4000 zł. Nieco bardziej elastyczny mamy natomiast okres spłaty pożyczki, który może sięgać od 3 do nawet 60 rat miesięcznych. Za pomocą dostępnego na stronie kalkulatora, możemy obliczyć dokładny koszt pożyczki, w tym również wysokość raty miesięcznej. Jeżeli jesteśmy klientami Eurobanku, oferta kredytów online dostępna jest w systemie Bankowości Internetowej.

Pożyczka całkowicie przez internet w Eurobanku

Wspomniana oferta pożyczek internetowych w Eurobanku obejmuje pożyczki udzielane od początku do końca całkowicie przez internet. Do jej uzyskania nie jest więc konieczna jakakolwiek wizyta w placówce bankowej. Wszystkie potrzebne formalności załatwimy zdalnie, nie opuszczając nawet fotela z którego wysłaliśmy wniosek o pożyczkę. Na stronie internetowej banku, znajdziemy informację o tym, że potrzebne pieniądze możemy otrzymać nawet w ciągu najbliższych 15 minut prosto na nasze konto bankowe.

Co będzie potrzebne do uzyskania pożyczki online w Eurobanku?

Jak w każdym banku udzielającym kredyty przez internet, czy firmach udzielających pożyczki online, nie obędzie się bez dowodu osobistego. Do uzyskania takiego kredytu konieczne będzie również posiadanie rachunku osobistego, oczywiście założonego w dowolnym krajowym banku. Ponadto powinniśmy również posiadać dane naszego pracodawcy, lub dane działalności gospodarczej (w tym numer NIP). Ostatnio wymaganą rzeczą jest telefon komórkowy. Na numer naszego telefonu zostanie wysłana wiadomość SMS z kodem, którym zaakceptujemy umowę kredytu. Według informacji banku, nie jest konieczne przesyłanie jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu.

Czytaj również

6 Opinie
 1. W Eurobanku miałem kiedyś kredyt i wszystko przebiegało prawidłowo. Jedyne o czym trzeba pamiętać to żeby zamknąć konto u nich jak już skończymy spłacić kredyt, bo sami o tym nie przypomną.

 2. Firma w której brałem kredyt już 10 lat temu. Chciałem wtedy wziąć pożyczkę na dowód, ale okazało się że ani tak będę musiał dostarczyć dodatkowe dokumenty. Przypuszczam że podobnie będzie z tą pożyczkę. Niby pożyczka przez internet, ale trzeba będzie formalności dopełnić w placówce.

  • (4/5)

   Do 4000 zł bank nie będzie wymagała żadnych dodatkowych dokumentów i jeśli nic nie będzie stało na przeszkodzie (zadłużenia z BIK, niska zdolność kredytowa), to taka pożyczka przez internet zostanie tobie udzielona.

 3. Faktycznie, Eurobank od jakiegoś czasu udziela pożyczki przez internet i w ten sposób można u nich uzyskać w ten sposób pożyczkę. Kwota pożyczki oczywiście uzależniona jest głównie od wysokości zarobków jakie posiadamy.

 4. Chyba nawet w ostatnim czasie co raz chętniej udziela takich pożyczek przez internet. Bynajmniej wydaje mi się łatwiej można u nich taką pożyczkę niż jeszcze w ostatnich latach. Nie wiem czy to taka akcja przed świąteczna, ale warto sprawdzić, składając wniosek o pożyczkę przez internet w Eurobanku.

  • Tak do 4000 zł uzyskasz w Eurobanku pożyczkę całkowicie bez zaświadczeń o dochodach. Jeśli zależy nam na większej kwocie można za ich pośrednictwem pożyczyć przez internet nawet do 50 000 zł. Jest to pożyczka na wyciąg z konta bankowego, więc udzielana też bez zaświadczeń.

Oceń:*