Pożyczka Netcredit na.. powrót do szkoły

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB
Przepis na powrót do szkoły wg. firmy Netcredt - pierwsza pożyczka do 1500 za darmo na okres do 30 dni

Ledwo zaczął się rok szkolny więc firmy pożyczkowe czy banki muszą wykorzystać te okazję, kosząc pożyczeniem dodatkowej gotówki na szkolne wydatki. Powrót do szkoły – to nowa, wrześniowa kampania Netcredit w ramach której firma zachęca szczególnie nowych klientów do sięgnięcia po pierwsza pożyczkę za darmo do 1500 zł.

Pozwól swojemu dziecku wrócić do szkoły z uśmiechem – takie hasło zachęca do skorzystania z usług w kampanii Netcredit. Jak wiadomo dla niektórych wrzesień to spore wydatki, szczególnie jeśli mamy kilka pociech które rozpoczynają rok szkolny. Zakup podręczników, przyborów szkolnych, plecaka czy tornistra – to główne wydatki które czekają nas wraz z pierwszymi dniami września. Większość rodziców stara się rozbić te wydatki kupując wszystko nie jednego miesiąca a nawet na kilka miesięcy wcześniej.

Propozycja z którą wychodzi jest dobra pod warunkiem że mamy możliwość spłaty całej pożyczonej kwoty w ciągu maksymalnie 30 dni i w szczególności jeśli jesteśmy nowym klientem firmy Netcredit. Głównie dlatego ze nowi pożyczkobiorcy mogą uzyskać pożyczkę całkowicie bezpłatnie, oddając dokładnie tyle samo ile pożyczyli a przypomnę że w przypadku nowych klientów limit pożyczek wynosi do 1500 zł.

Po pożyczkę w Netcredit mogą sięgnąć wszystkie osoby które ukończyły 20 lat i nie są osobami które posiadają zadłużenia. Do uzyskania pożyczki musimy również posiadać konto bankowe oraz aktywny telefon komórkowy. Limit pożyczkowy w przypadku stałych klientów to nawet do 4000 zł.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Ooo zdaje się że temat chyba będzie powracał już niedługo. Netcredit akurat mogę sam polecić, ponieważ sam korzystałem kilka lat temu. Polecam, bo nie wysyłają jak inne firmy żadnych sms’ów zachęcających do wzięcia kolejnych pożyczek. Poza tym udzielają chwilówki bardzo szybko.

Oceń:*