Pożyczka internetowa bez prowizji – Alior Bank

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

1 udostępnij na FB

Nie da się ukryć, że lista banków udzielających kredytów internetowych wydłuża się co raz bardziej. Może nie w takim tempie co firmy udzielające pożyczek pozabankowych. Jednak przyznać trzeba, że przyrost banków które zdecydowały się pożyczać całkowicie przez internet jest jednak zauważalny. Do tej listy w ostatnim czasie dołączył Alior Bank. Wprowadzając do swojej bogatej oferty – pożyczką internetową bez prowizji.

Widząc slogan reklamowy prowizja 0%, większości z nas przychodzi na myśl popularna promocja chwilówki 0%. W przypadku tej promocji pożyczki udzielane są całkowicie za darmo. Pod warunkiem zwrotu całej pożyczonej kwoty w ustalonym terminie, który najczęściej nie przekracza 30 dni. Niestety pożyczka internetowa bez prowizji, jaka znalazła się w ofercie Alior Banku nie ma nic wspólnego z tego rodzaju promocją. Jeżeli ktoś myślał że internetową pożyczkę w Aliorze dostanie za darmo i bez dodatkowych kosztów to niestety będę musiał go w tym miejscu nieco zmartwić.

Promocyjny kredyt w Alior banku

Pożyczka internetowa bez prowizji w Alior Banku nie jest niestety darmowa. Oczywiście, korzystając z pożyczki przez internet unikniemy płacenia dodatkowej prowizji. Jednak nie oznacza to, że ominą nas inne dodatkowe koszty. Mowa tutaj o odsetkach oraz o kosztach ubezpieczenia pożyczki. Warto w tym miejscu zapoznać się z przykładem reprezentatywnym, który został przedstawiony na stronie internetowej Alior banku. Przy całkowitej kwocie pożyczki 11 889,90 zł rozłożonej na okres spłaty 37 miesięcy, łączna kwota do zapłaty wyniesie 15 225,41 zł. Nie trudno więc policzyć że ponad 3000 zł to same koszty kredytu. A więc prowizja: 0 zł, odsetki: 2 159,59 zł, ubezpieczenie: 1 175,92 zł. Rata kredytu w takim przypadku wyniesie nas: 411,76 zł. Kalkulacja została dokonana w dniu 10.09.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Jak wyklinać pożyczkę internetową bez prowizji w Alior Banku? Nie będzie to trudne, ponieważ wniosek o taką pożyczkę będziemy mogli złożyć całkowicie przez internet. Gdy dotrze on do pracowników banków, będziemy mogli spodziewać się rozmowy telefonicznej. W ramach której zostanie przeprowadzona wstępna weryfikacja pożyczkobiorcy. Dzięki temu że złożyliśmy wniosek o kredyt przez internet, Alior Bank wyzeruje nam prowizję kredytu.

Internetowa pożyczka bez prowizji

Kwota dostępnego kredytu wynosi od 1000 do nawet 200 000 zł. Minimalny okres spłaty pożyczki to 6 miesięcy, a maksymalny nawet do 5 lat czyli do 60 miesięcznych rat. Pełna kwota pożyczki może zostać przelana na konto pożyczkobiorcy nawet jeszcze tego samego dnia. Jeżeli nie posiadamy konta bankowego w Alior Banku, do uzyskania pożyczki konieczne może być przedstawienie zaświadczenia o dochodach. Jeżeli nigdy wcześniej nie korzystaliście z pożyczek internetowych, to warto zapoznać się z naszym poradnikiem. Który w bliższym stopniu zaznajomi was z formalnościami związanymi z uzyskaniem pożyczki tą drogą.

Czytaj również

1 Comment
  1. No proszę, pożyczki internetowe w Alior Banku, kto by pomyślał? Kiedyś miałem u nich konto i miałem problem żeby normalnie dostać u nich kredyt w placówce, a co dopiero online. No ale bankowość w końcu ruszyła do przodu, więc lepiej późno niż wcale 😉

    (2/5)

Oceń: