Pożyczka Bankowa w Banku BGŻ

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB

Oferta przygotowana dla osób potrzebujących dodatkowej gotówki i osób mających dość skomplikowanych procedur kredytowych a które chciałyby wziąć kredyt w przypadku którego formalności ograniczone są do minimum. Taką propozycję pożyczki bankowej ma dla nas Bank BGŻ.

Bank BGŻ oferuje pożyczkę gotówkową cechującą się bezpieczeństwem, wygodą oraz szybką decyzją.

W ramach bezpieczeństwa możemy liczyć na atrakcyjny pakiet ubezpieczeń na życie, od utraty pracy, czasowej niezdolności do pracy oraz ubezpieczenie w razie śmieci w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Pożyczka BGŻ jest wygodna ponieważ możemy sami określić okres płaty pożyczki i dopasować go do własnych potrzeb. Spłata kredytu może zostać rozłożona na krótki okres czasu (nawet od 3 miesięcy) na znacznie dłuższy okres spłaty w przypadku wyższych kwot do 100 000 zł (nawet do 96 miesięcy – 8 lat).

Składając wniosek o pożyczkę gotówkową w banku BGŻ możemy liczyć na szybką decyzję o przyznaniu pożyczki a potrzebna kwota pożyczki może nam zostać wypłacona jeszcze tego samego dnia.

Kto może starać się o uzyskanie pożyczki w BGŻ? Wszystkie osoby posiadające zdolność kredytową a więc osoby zatrudnione na umowę o pracę, prowadzące działalność gospodarczą jak również z tytułu innego dochodu. Nie uzyskają pożyczki w banku osoby posiadające negatywną historię kredytową w BIK, osoby bezrobotne oraz osoby będące na rencie lub na zasiłku. W przypadku takich osób wniosek o kredyt najprawdopodobniej zostanie odrzucony.

Czytaj również

Oceń:*