Polożyczka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Choć Polożyczka nie należy do nowych marek na krajowym rynku pożyczkowym, to jakoś tak się zdarzyło, że mamy okazję pisać o ofercie firmy dopiero teraz. Firma należy do grona marek, specjalizujących się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych z 15 lub 30 dniowym okresem spłaty.

Co wiemy o firmie Polożyczka? Jest to marka uruchomiona przez firmę Solven, która również dała się poznać jako firma udzielająca pożyczek krótkoterminowych. Podmiotem udzielającym pożyczek pod marką Polożyczka jest zatem SOLVEN Finance sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Wszystkie pożyczki udzielane pod marką Polożyczka, udzielane są jednak całkowicie drogą internetową.

Chwilówka Polożyczka do 1000 zł za 0 zł

Polożyczka

Osoby korzystające po raz pierwszy z oferty Polożyczka, swoją pierwszą pożyczkę będą mogły wziąć całkowicie za damo. Popularne w ostatnich latach stało się udzielanie nowym klientom darmowych chwilówek. Możliwość uzyskania takiej darmowej pożyczki, umożliwiła również Polożyczka, która w ramach pierwszej pożyczki może zaoferować nam do 1000 zł. Taką kwotę pożyczki możemy uzyskać bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat, jeśli tylko spełnimy podstawowy warunek który stawia firma. Mówi on terminowej spłacie pożyczki, a więc całą kwotę pożyczki będziemy musieli zwrócić w ustalonym terminie i bez najmniejszego opóźnienia w spłacie.

Osoby które zdecydują się na kolejne pożyczki w firmie, będą mogły pożyczyć za pośrednictwem Polożyczka nawet do 8000 zł. Kolejne pożyczki udzielane są już na standardowych warunkach a ich koszt możemy poznać za pomocą kalkulatora pożyczkowego, który zamieszczony jest na stronie.

Kto dostanie pożyczkę w Polożyczka? Firma umożliwia otrzymanie pożyczki, jeśli posiadamy ukończone 18 lat oraz odpowiednią zdolność kredytową. Niezbędne będzie również posiadanie dostępu do bankowości elektronicznej oraz dostęp do telefonu komórkowego i poczty e-mail. Firma przeprowadza weryfikację klienta za pośrednictwem takich baz jak KRD, BIG, KBiG, BIG Infomonitor. Polożyczka udziela pożyczek bez dodatkowych zaświadczeń, a więc firma nie będzie od nas wymagała jakichkolwiek dokumentów, potwierdzających nasze zatrudnienie czy uzyskiwany dochód.

Decyzję o przyznaniu pożyczki powinniśmy otrzymać w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku. Taką informację od Polożyczki otrzymamy drogą elektroniczną na pocztę e-mail lub w wiadomości SMS.

Czytaj również

Oceń: