Pierwsza pożyczka 1500 zł za 0 zł w Alfa Kredyt

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Kolejna z firm z sektora pożyczek pozabankowych, wprowadziła promocję pierwszej chwilówki za 0 zł z 30-dniowym okresem spłaty. Tym razem mowa o Alfa Kredyt która nowym klientom oferuje możliwość pożyczenia do 1500 zł w ramach pierwszej pożyczki, całkowicie za darmo.

Pierwsza pożyczka 1500 zł za 0 zł– taki slogan reklamowy widnieje po wejściu na stronę Alfa Kredyt. Faktycznie, firma wprowadziła promocję w ramach której nowi klienci mogą sięgnąć po stosunkowo wysoką kwotę ponieważ nawet do 1500 zł. Nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Warunkiem skorzystania z oferty na promocyjnych warunkach jest oczywiście pełna spłata pożyczonej kwoty w ciągu 30 dni.

Oferta chwilówek Alfa Kredyt skierowana jest do osób które mają ukończone 21 lat i nie przekroczyły 65 roku życia. Ponadto posiadają pozytywną historię kredytową w bazach BIG a ponadto mają polskie obywatelstwo i są osobami zamieszkującymi na terenie Polski.

Jeżeli będzie zainteresowani kolejnymi pożyczkami w Alfa Kredyt to dodam tylko, że stałym klientom firma oferuje do 3000 zł. Kolejne pożyczki oferowane są już jednak na standardowych warunkach i tradycyjnych kosztach z którymi możecie zapoznać się za pomocą kalkulatora pożyczkowego dostępnego na stronie firmy.

Czytaj również

Oceń: