Oprocentowanie kredytu najniższe od lat w Banku BPH

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Przez przypadek zajrzałem dziś na strony Banku BPH. A moją szczególną uwagę przykuło główne hasło reklamowe kredytów gotówkowych. Jest ono dokładnie takie samo, jak tytuł tego artykułu. A sam bank ma dużo racji w tym stwierdzeniu, o czym wspomnę za chwilę. Dodatkowo bank zapewnia nas w materiałach reklamowych, że oprocentowanie zaciągniętego teraz kredytu nie wzrośnie przez cały czas trwania umowy.

Niskie oprocentowanie kredytów

Zacznę może od tego oprocentowania kredytów które jest najniższe od wielu lat. Jest tak faktycznie, ale nie dlatego że bank BPH ma taką ofertę i tak reklamuje oferowany przez niego kredyt gotówkowy. Po prostu stopy procentowe w Polce są na bardzo niskim poziomie i jak ostatnio zapewniła Rada Polityki Pieniężne nie wzrosną one przynajmniej do końca 2016 roku. Jest to więc idealna sytuacja do zaciągania kredytów gotówkowych. A jeszcze lepsza dla tych osób, które mają zaciągnięty taki kredyt ponieważ płacą niższe raty już od kilku czy nawet kilkunastu miesięcy.

Jeśli już jednak jestem przy banku BPH to wypadałoby wspomnieć o ich ofercie kredytu gotówkowego. Tym bardziej że zbliżają się święta a jak wiem doskonale, wiele osób rozpoczyna poszukiwania świątecznego kredytu na dodatkowe wydatki. A więc w Banku BPH mamy możliwość uzyskania kwot kredytu od 1000 zł do nawet 200 000 zł. Pod warunkiem że wniosek o kredyt złożymy bezpośrednio do banku za pomocą wniosku. Ponieważ za pomocą wniosków kredytowych złożonych u agentów współpracujących z bankiem możemy wnioskować maksymalnie o 100 000 zł.

Na co może zostać przeznaczony taki kredyt? Oczywiście jak to się ma w przypadku kredytów gotówkowych mogą one zostać przeznaczone na dowolny cel. A więc zarówno na wspomniane świąteczne zakupy, zagraniczną wycieczkę, zakup nowych mebli czy nawet spłatę innych kredytów czy rachunków które mamy do spłaty.

Okres spłaty kredytu w Banku BPH to od 6 miesięcy do nawet 120 miesięcy w przypadku większych kredytów. Wstępną decyzję o przyznaniu kredytu powinniśmy uzyskać już przy pierwszej rozmowie z konsultantem banku lub podczas składania wniosku przez internet.

Czytaj również

Oceń: