Modna Pożyczka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Modna Pożyczka to kolejna nowa marka udzielająca chwilówek oferują na dobry start bezpłatne pożyczki do 500 zł dla nowych klientów z okresem spłaty 15 lub 30 dni.

Co raz lepsze wymyślają te nazwy chwilówek i pożyczek pozabankowych. Dzisiaj wpadłem na kolejną z nich, którą jest Modna Pożyczka, działająca pod skrzydłami firmy Mała Pożyczka. Główną specjalizacją marki jest udzielanie chwilówek i jak się można zorientować po wejściu na stronę internetową, oferta skierowana głównie jest do płci pięknej. Co oczywiście nie oznacza że oferta skierowana jest wyłącznie do kobiet.

Pierwsza pożyczka do 500 zł za darmo – zaraz po wejściu na stronę w oczy rzuciły mi się dwie piękne kobiety robiące zakupy. Dopiero później dostrzegłem promocję która skierowana jest do nowych klientów. Idąc śladem innych firm pożyczkowych, Modna Pożyczka proponuje pożyczenie pierwszej pożyczki bez żadnych opłat. W ramach takiej pierwszej pożyczki możemy uzyskać do 500 zł z okresem spłaty 15 lub 30 dni w ramach której oddajemy tyle samo ile pożyczyliśmy. W przypadku kolejnych pożyczek, maksymalny limit z którego możemy skorzystać może sięgnąć nawet 4000 zł.

Warunki uzyskania pożyczki w Modnej Pożyczce – pożyczkę mogą otrzymać osoby które mają ukończone 21 lat a nie mają więcej jak 70 lat. Muszą przy tym być obywatelem Polski, nie zarejestrowanym w bazach dłużników takich jak KRD czy ERIF. Przy tym nie powinni posiadać nieuregulowanych zobowiązań w innych firmach pożyczkowych. Ponadto aby uzyskać pożyczkę musimy posiadać rachunek bankowy z którego wyślemy przelew weryfikacyjny w wysokości 0,01 zł oraz aktywny telefon komórkowy.

Przedłużenie spłaty – podobnie jak u większości firm tak i tu znajdziemy opcję przedłużenia spłaty pożyczki. Taka opcja przydana jest w sytuacji kiedy nie będziemy w stanie terminowo spłacić całej pożyczonej kwoty. Możemy wtedy przedłużyć termin spłaty o 15 czy 30 dni ale warunkiem przedłużenia jest wpłata określonej kwoty. Zależna będzie ona od wysokości pożyczki którą wzięliśmy i okresu o który chcemy przedłużyć spłatę.

Czytaj również

Oceń:*