Leasing EFL

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

1 udostępnij na FB
Leasing EFL grupa Credit Agricole

Oferta leasingu jest jedną z popularniejszych ofert leasingowych dostępnych w Polsce a w ostatnich latach marka EFL przeszła pod skrzydła Grupy Credit Agricole. Firma oferuje leasing samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn i urządzeń oraz leasing sprzętu IT.

W ramach leasingu samochodów osobowych EFL oferuje leasing na samochody nowe i używane w dwóch opcjach a mianowicie leasing kapitałowy i operacyjny. W przypadku pierwszego z nich okres leasingu może wynosić od 6 do 60 miesięcy dla sprzętu nowego oraz od 6 do 48 miesięcy dla sprzętu używanego. W przypadku leasingu operacyjnego okres ten wynosi od 24 do 60 miesięcy dla sprzętu nowego oraz od 24 do 48 miesięcy dla sprzętu używanego. W ramach leasingu samochodów osobowych, przedmiot leasingu mogą stanowić zarówno samochody osobowe, samochody lekkie dostawcze do 3,5 tony oraz motocykle nowe.

Leasing samochodów ciężarowych w EFL może również obejmować pojazdy nowe jak i używane w opcjach leasingu finansowego oraz operacyjnego. Dla pierwszego z nich okres leasingu może wynosić od 6 do 60 miesięcy dla sprzętu nowego oraz od 6 do 24 miesięcy dla sprzętu używanego. W leasingu operacyjnym okres ten wynosi od 24 do 60 miesięcy dla sprzętu nowego oraz od 24 do 48 miesięcy dla sprzętu używanego.

Leasing EFL to nie tylko pojazdy ponieważ w leasing możemy wziąć również inne rzeczy potrzebne do prowadzenia firmy. Mogą to więc być maszyny i urządzenia zarówno nowe i używane, maszyny budowlane po sprzęt IT a więc komputery, serwery, centrale telefoniczne, aparaty cyfrowe, drukarki, kopiarki, sprzęt sieciowy czy oprogramowanie.

Raty leasingu niższe o 30% – jest to nowa oferta dostępna w ofercie EFL w ramach której raty w pierwszym roku leasingowania mogą być niższe nawet o 30%. Niższe o 30% może być również wieloletnie ubezpieczenie komunikacyjne leasingowanego pojazdu.

Czytaj również

1 Opinie
  1. Mam doświadczenia z EFL w dwóch kategoriach: leasing samochodu osobowego i zakup poleasingowego dostawczaka. Brak zastrzeżeń, wszystko poszło ok.

Oceń:*