Leasing EFL

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

8 udostępnij na FB

Oferta leasingu jest jedną z popularniejszych ofert leasingowych dostępnych w Polsce a w ostatnich latach marka EFL przeszła pod skrzydła Grupy Credit Agricole. Firma oferuje leasing samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn i urządzeń oraz leasing sprzętu IT.

W ramach leasingu samochodów osobowych EFL oferuje leasing na samochody nowe i używane w dwóch opcjach a mianowicie leasing kapitałowy i operacyjny. W przypadku pierwszego z nich okres leasingu może wynosić od 6 do 60 miesięcy dla sprzętu nowego oraz od 6 do 48 miesięcy dla sprzętu używanego. Dla leasingu operacyjnego okres ten wynosi od 24 do 60 miesięcy dla sprzętu nowego oraz od 24 do 48 miesięcy dla sprzętu używanego. W ramach leasingu samochodów osobowych, przedmiot leasingu mogą stanowić zarówno samochody osobowe, samochody lekkie dostawcze do 3,5 tony oraz motocykle nowe.

Leasing Grupa Credit Agricole

Leasing samochodów ciężarowych w EFL może również obejmować pojazdy nowe jak i używane w opcjach leasingu finansowego oraz operacyjnego. Dla pierwszego z nich okres leasingu może wynosić od 6 do 60 miesięcy dla sprzętu nowego oraz od 6 do 24 miesięcy dla sprzętu używanego. W leasingu operacyjnym okres ten wynosi od 24 do 60 miesięcy dla sprzętu nowego oraz od 24 do 48 miesięcy dla sprzętu używanego.

Leasing EFL to nie tylko pojazdy ponieważ w leasing możemy wziąć również inne rzeczy potrzebne do prowadzenia firmy. Mogą to więc być maszyny i urządzenia zarówno nowe i używane, maszyny budowlane po sprzęt IT a więc komputery, serwery, centrale telefoniczne, aparaty cyfrowe, drukarki, kopiarki, sprzęt sieciowy czy oprogramowanie.

Raty leasingu niższe o 30% – jest to nowa oferta dostępna w ofercie EFL w ramach której raty w pierwszym roku leasingowania mogą być niższe nawet o 30%. Niższe o 30% może być również wieloletnie ubezpieczenie komunikacyjne leasingowanego pojazdu.

Czytaj również

8 Comments
 1. Mam doświadczenia z EFL w dwóch kategoriach: leasing samochodu osobowego i zakup poleasingowego dostawczaka. Brak zastrzeżeń, wszystko poszło ok.

 2. Moim zdaniem Leasing EFL to sprawdzona firma ponieważ już długo utrzymująca się na rynku. Przy przestrzeganiu warunków umowy nie powinniśmy mieć z nimi żadnych problemów.

  (5/5)
 3. Prowadzę działalność budowlaną od kilkunastu lat i posiadam w leasingu EFL samochody dostawcze. Ogólnie współpraca układa się bez większych zastrzeżeń, bywają jakieś małe problemy, ale gdzie takie nie występują tym bardziej na przestrzeni tylu lat. Uważam że jeśli spłaca się raty leasingowe terminowo, to zawsze można się dogadać.

  (4/5)
 4. Czy orientujecie się czy leasing EFL obejmuje również leasing sprzętu IT, zależy nam na dokupieniu kilku serwerów do naszej serwerowni. Jaki jest u nich maksymalny okres spłaty w tym przypadku?

  (5/5)
 5. @Jarek – tak firma EFL umożliwia również leasing sprzętu IT a więc zarówno komputery, drukarki, laptopy jak również serwery. Okres finansowania do 36 miesięcy, nawet do 500 tys. PLN netto w ramach procedury uproszczonej.

  (5/5)
 6. Kiedyś dużo osób narzekało na ich leasing samochodów. Ale ostatnio trzeba przyznać że EFL Leasing opinie ma już lepsze ponieważ warunki w ostatnim czasie się u nich poprawiły.

  (4/5)
 7. Leasing jak leasing, każda firma chce zarobić a jeśli wybierać, to chyba lepiej taką sprawdzoną ofertę jak EFL Leasing. Jak czytać opinie na temat tych firm leasingowych, to chyba nie znajdziemy firmy która miałaby 100% czy nawet 80% pozytywnych opinii.

  (4/5)
 8. EFL – 1217 zł za wznowienie umowy ? szok nie polecam , rata do 5 przelewam 4 ekspresem a oni księgują 6 i rozwiązują umowę firma konkretnie nastawiona na lichwę , pracownicy bezinteresowni nauczeni regułek . Totalny brak szacunku dla klienta .

Oceń: